KEYNES INPARK intermet b.v. buro voor landmeetkunde Leidingenregistratie Situatiemetingen: Hoogtemetingen: Matenplannen: Uitzetten: Industriemetingen: Tekenen: Berekenen: Keynes Inpark B.V., George Westinghousestraat 2-4,1097 BA Amsterdam Keynes Inpark B.V., Gerrit Verboonstraat 14, 3111AA Schiedam. Keynes Inpark BV is een zelfstandig ingenieurs- en adviesbureau met een breed werkterrein: geodesie, leidingen registratie, tuin- en landschaps- architektuur, civiele techniek én het opbouwen van vastgoedbeheers systemen. Het bureau is ver gevorderd op automatiseringsgebied en beschikt over een krachtig interaktief grafisch computersysteem. Dit systeem wordt niet alleen ingezet bij het verwerken van gegevens en het opbouwen van bestanden, maar ook voor digitale kaart vervaardiging en computer aided design. Keynes Inpark heeft bij overheid, nuts bedrijven en de petrochemische industrie een welverdiende reputatie in leidingen registratie. Bij bovengrondse leidingen werken we met geavanceerde instrumenten en methodieken. Ondergrondse kabels en leidingen sporen we op met gevoelige detectoren. We zijn nauwkeurig door ervaring, snel dankzij ons computer systeem, en., nieuwsgierig naar uw opdracht. zowel terrestrische- als fotogrammetrische opname van het terrein. dwars- en lengteprofielen, vlaktewaterpassingen, peilingen. het voorbereiden, uitwerken en begeleiden bij de uitvoering. het uitzetten van zowel bouwkundige- als weg- en waterbouwkundige werken, hoogspanningsleidingen, matenplannen etc. deformatiemetingen en meettechnische hulp bij nieuwbouw. het uitwerken van meetgegevens op maatvast materiaal en iedere gewenste schaal. het uitvoeren van alle landmeetkundige berekeningen waarbij gebruik wordt gemaakt van automatische rekenapparatuur. Uitvoerige dokumentatie zenden wij U op verzoek gaarne toe. Vught, Wolfskamerweg 20 postbus 2070 - 5260 CB Vught telefoon (073) 562250 Roermond, Julianalaan 15 postbus 267 - 6040 AG Roermond telefoon (04750) 29428 NGT GEODESIA 84 273

(NGT) Geodesia | 1984 | | pagina 39