Colofon liet tijdschrift De Hollandse Cirkel is een periodiek van de gelijknamige stichting. De stichting werd opgericht op 16 juni 1998 en heeft als doel de bevordering van de belangstelling voor het verleden van de geodesie. De volgende instellingen zijn deelnemer van de Stichting De I lollandse Cirkel: Nederlandse Commissie voor Geodesie Stichting Geodesia Vereniging van Nederlandse bedrijven in de Geodesie en de Geo-inlormatic Dienst der Hydrografie van de Koninklijke Marine Topografische Dienst Nederland Kadaster Internationaal Instituut voor Lucht- en Ruimtekartering en Aardkunde I LC Subfaculteit Geodesie van de Tl Delft Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat Hedactie-adres Bureau De Hollandse Cirkel p/a Thijsseweg 1 1 2629 JA Delft. telefoon: (015) 278 20 47/25 80 telefax: (015) 278 23 48, K-mail: I lollandseCirkel@geo.tudelll.nl lledactie tijdschrift De Hollandse 'irkel A.M. den Boer I. van Kek ir. J.A.J. Marissen prof. ir. I I.C. Zont Hestaar Stichting De Hollandse 'irkel prof. dr. ir. L. Aardoom (voorzitter) ing. W.A. van Betisekom ittg. W. Kiniers W.C. van Gent prof.ir. R. Groot ir. A.A.Ph.J.M. baron van Lamsweerde (penningmeester) ir. .I. van der Linde ir. P. van der Molen (secretaris) Directeur Stichting de Hollandse Cirkel ir. J.A.J. Marissen Abonnementen liet tijdschrift verschijnt viermaal per jaar en wordt gratis verspreid onder de donateurs van de Stichting De I lollandse Cirkel (mininum donatie 50.- per jaar voor personen en f 250.- per jaar voor bedrijven en instellingen). Losse nummers 12,50. Bankrekeningnummer: ABN Anno 51.70.15.757. 1999. Het overnemen evenals het vermenigvuldigen uit dit tijdschrift is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van redactie en auteur. Lay-out en druktechnische verzorging: Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, afdeling Multimedia. Fragment cao een niet-gesigneerd schilderij met de 17" eeiuvse landmeter Andries ran der Wat achter een lollandse Cirkel (coll. Meetkundige Dienst ran de Rijkswaterstaat). Zie ook de bijdrage op p. 2.

De Hollandse Cirkel (DHC) | 1999 | | pagina 2