Colofon I lel Tijdschrift De Hollandse Cirkel is een periodiek van de gelijknamige stichting. De stichting werd opgericht op 16 juni 1998 en heeft als doel do bevordering van de belang stelling voor het verleden van de geodesie. De volgende instellingen zijn deelnemer van de Stichting De I lol lam Co lirkel: Nederlandse Commissie voor Geodesie Stichting Geodesia Vereniging van Nederlandse bedrijven in de Geodesie en de Gen-informatie Dienst der I Ivdrografie van de Koninklijke Marine Topografische Dienst Nederland Kadaster Internationaal Instituut voor Lucht- en Ruiintekartering en Aardkunde ITC Subfaculteit Geodesie van de Tl Delft Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat Redactie-adres Bureau De Hollandse Cirkel p/a Thijsseweg 11 2629 JA Delft. telefoon: 015-278 20 47/2580 telefax: 015-278 23 48. e-mail: I lollandseCirkel@geo.tudelft.nl Redactie Tijdschrift De Hollandse Cirkel A.M. den Boer J. van Eek F. Jansen ir. J.A.J. Marissen prof. ir. Il.C. Zont Rest aar Stichting De Hollandse Cirkel prof.dr.ir. L. Aardoom (voorzitter) ing. W.A. van Beusekont ing. W. Eimers W.G. van Gent prof.ir. R. Groot ir. A.A.Ph.J.M. baron van Lamsweerde (penningmeester) ir. .1. van der Linde prof. ir. P. van der Molen (secretaris) Directeur Stichting de Hollandse Cirkel ir. J.A.J. Marissen Abonnementen Het tijdschrift verschijnt driemaal per jaar en wordt gratis verspreid onder de donateurs van de Stichting De Hollandse Cirkel (mininum donatie 50.- per jaar voor personen en 250.- per jaar voor bedrijven en instellingen). Losse nummers I 12,50. Bankrekeningnummer: ABN Amro 51.70.15.757. ISSN-nummer 1566-3442 2000. Het overnemen evenals het vermenigvuldigen uit dit tijdschrift is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van redactie en auteur. Lay-out en druktechnische verzorging: Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, afdeling Multimedia/Rapporten Service Drukkerij B.V. De hofstede 'Nieuwlandsrust in Sint Joosland. Zie het artikel op pagina 5.

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2000 | | pagina 2