Colofon I let Tijdschrift Do I lollandse Cirkel is con periodiek van de gelijknamige stichting. De stichting werd opgericht op 16 juni 1908 en heeft als doel de bevordering van de belang stelling voor liet verleden van de geodesie. De volgende instellingen zijn deelnemer van de Stichting De I lollaud.se Cirkel: Nederlandse Commissie voor Geodesie Stichting Geodesia Vereniging van Nederlandse bedrijven in de Geodesie en de Geo-informatie Dienst der I lydrogralie van de Koninklijke Marine Topografische Dienst Nederland Kadaster Internationaal Instituut voor Lucht- en 11 uimtokartering en Wtlkunde I TC Subfaculteit Geodesie vau de I 1 Delft Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat lledaetie-adre.s Stichting De I lollandse Cirkel p/a Tltijsseweg 1 1 2629 JA Delft. telefoon: 015 - 278 20 47/28 19 telefax: 015 - 278 17 75. e-mail: l lollandseCirkel@geo.tudelft.nl internet: www.hollandsecirkel.nl Hedactie tijdschrift l)e llitlland.se irkel A.M. den Hoer J. van Eek F. Jansen ir. J.A..I. Marissen prof. ir. I I.C. Zorn liestuur Stichting De llttllanil.se irkel prof. dr. ir. L. Aardoom (voorzitter) ittg. W.A. van Heusekom ing. W. Eimers W.G. van Cent prof. ir. II. Groot ir. A.A.Ph.J.M. baron van Lamsweerde (penningmeester) ir. .1. van der I .inde prof. ir. P. van der Molen (secretaris) Projectbureau Stichting de Hollandse Cirkel ir. J.A.J. Marissen Abonnementen Het tijdschrift verschijnt driemaal per jaar en wordt gratis verspreid onder de donateurs van de Stichting De I lollandse Cirkel (mininum donatie 50.- per jaar voor personen en f 250.- per jaar voor bedrijven en instellingen). Losse nummers J 12,50. Bankrekeningnummer: ABN Amro 51.70.15.757. ISSN-nuimner 1566-8442 2001. liet overnemen evenals het vermenigvuldigen uit dit tijdschrift is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van redactie en auteur. Lav-out en druktechnische verzorging: Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, afdeling Multimedia Rapporten Service Drukkerij B.\ Repetitiecirkel ran Borda/Lerioir, icaarschijnlijk door Krayenhoff gebruikt bij zijn triangulatie eau liet Koninkrijk Holland (ISt)'J-DI I). Coll. Afd. Geodesie, Tl Delft. Zie het artikel op p. 3.

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2001 | | pagina 2