Colofon Het Tijdschrift De Hollandse Cirkel is een periodiek van de gelijknamige stichting. De stichting werd opgericht op 16 juni 1998 en heeft als doel de bevordering van de belang stelling voor het verleden van de geodesie. De volgende instellingen zijn deelnemer van de Stichting De Hollandse Cirkel: Nederlandse Commissie voor Geodesie Vereniging van Nederlandse bedrijven in de Geodesie en de Geo-informatie Dienst der Hydrografie van de Koninklijke Marine Kadaster /Topografische Dienst Kadaster Internationaal Instituut voor Lucht- en Ruimtekartering en Aardkunde ITC TU Delft, faculteit Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek en Onderzoeksinstituut OTB Adviesdienst Geo-informatie en ICT van de Rijkswaterstaat Redactie-adres Stichting De Hollandse Cirkel p/a Kluyverweg 1 2629 HS Delft telefoon: 015-278 20 47/2819 telefax: 015-278 1775, e-mail: HollandseCirkel@lr.tudelft.nl internet: www.hollandsecirkel.nl Redactie Tijdschrift De Hollandse Cirkel A.M. den Boer J. van Eek F. Jansen ir. J.A.J. Marissen prof. ir. H.C. Zorn Bestuur Stichting De Hollandse Cirkel prof.dr.ir. L. Aardoom ing. W.A. van Beusekom (penningmeester) ing. W. Eimers J.G. Ferwerda H.M.C. Leenders ir. J. van der Linde (secretaris) prof. ir. P. van der Molen dr. ir. H. Quee (voorzitter) Bureau Stichting de Hollandse Cirkel ir. J.A.J. Marissen (directeur) mevr. H.W.M. Verhoog (secretariaat) Abonnementen Het tijdschrift verschijnt driemaal per jaar en wordt gratis verspreid onder de donateurs van de Stichting De Hollandse Cirkel (mininum donatie 25,- per jaar voor personen en 125,- per jaar voor bedrijven en instellingen). Losse nummers 6,-. Bankrekeningnummer: ABN Amro 51.70.15.757. ISSN-nummer 1566-3442 2004. Het overnemen evenals het vermenigvuldigen uit dit tijdschrift is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van redactie en auteur. Lay-out en druktechnische verzorging: RS Drukkerij BV, Rijswijk (ZH) Professor Bruins onthult het ANWB-bord (zie p. 2 e.v.)

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2004 | | pagina 2