De Hollandse Cirkel De Hollandse Cirkel op Geo-Info Xchange Adri den Boer Afb. 3. Penningmeester Wim van Beusekom met gasten (foto Jan Ebbinge) Afb. 2. Stand met drie vitrines (foto Jan Ebbinge) enkele donateurs geworven. (Op de voorzijde van de A5-folder prijkt nu het beeld van de hand van John Bier: 'Mr Adriaan Antonisz 1541-1620 Alkmaarse landmeter en vesting bouwer'.) Op de webstek www.geoinfoxchange.nl zou de uitslag van een e-mailenquete van 'Partners in Marketing Research' te zien zijn inclusief vragen naar de 'extra activiteit Hollandse Cirkel', het regelmatig lezen van dit tijdschrift en het dito be kijken van de web stek van de stich ting. Ik kon de uitslag tot bij het per perse gaan van dit blad nog niet vinden. x*x Afb. 4. Voorzijde van de nieuwe folder Afb. 1. Voorzitter Herman Quee en coördinator Jan Ebbinge (foto Peter van de Crommert) Op 2 en 3 december 2009 trok de nieuwe beurs Geo-Info Xchange in de Utrechtse Jaarbeurs naar men wist rond de 3.000 - later: 2582 - bezoekers. (In pr vooraf en in lezingen werd het aantal van 15.000 mensen genoemd, dat zich op professionele wijze bezig houdt met geo-informatie. Dan zou het om een presentie van nog geen 20% gaan.) De beurs was de eerste in een langduriger samenwerking tussen GIN, GeoBusiness en VNU Exhibitions Europe. Het aantal exposanten was met 63 zo'n 13 meer dan verwacht. 'Op het entreeterras tenslotte zijn ook Stichting Arbeidsmarkt Geo, GeoFort en De Hollandse Cirkel vertegenwoordigd', aldus het voorwoord in de beurscatalogus. De stichting presenteerde een nieuwe folder en er werden 'tenslotte' Trimble 31 Stichting De Hollandse Cirkel 1

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2010 | | pagina 33