Bij fraaie voor beelden van scannen en fotogrammetrie, ook op internet, kon Van der Bent het niet laten 0111 te zeggen: 'Die instrumenten zijn eigenlijk niet ZO En een resultaat belangrijk meer jongens, die koop je en gooi je over drie jaar weer weg.' Bij zijn plaatjes waren het meest gewild die met op de Julianasluisbreedte gebouwde superj achten van scheepsbouwer Van Lent uit Kaag. Dat was net zoals regelmatig op TV Gouwestad of West, wanneer ze die sluis passeren... De aanwezigen kregen in drie groepen nog meer van hemzelf te horen, een fotodemon stratie met een multicopter met camera en GPS van Pieter Franken van i2i (image2info) en een rondleiding over de bouwplaats van de tweede sluis. Dat laatste deed Jan den Braber van Passe-Partout. Alles beweegt daar in de slappe grond, deed dat ook al dagelijks bij het vullen en legen van de eerste sluis. Daar wordt bij deze bouw meer van gemeten dan ooit. Bij een glaasje en een hapje in de speeltuin praatten de meeste donateurs nog graag wat na. Men vond het uniek dat in deze jaren een miljoenenjachtenbouwer van verderop bij overeenkomst aan de provincie 2,5 miljoen euro gaf om de tweede Julianasluis in Gouda 14 meter breed te maken in plaats van 12 meter, zoals de eerste kolk is en blijft. Geodetische suggesties over de geldbronnen van op hun beurt de opdrachtgevers van de jachten worden maar niet doorgegeven. Het hele werk kost trouwens 35 miljoen euro en moet in 2014 klaar zijn. 136 ...boven de speeltuin... ...aan het fotograferen De nieuwe coördinator Sieb Dijkstra, de rondleider en de oude coördinator Jan Ebbinge Deformatie-meetkruis tot op de markering op een fietspad toe

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2012 | | pagina 6