Colofon Het Tijdschrift De Hollandse Cirkel is een periodiek van de gelijknamige stichting. De stichting werd opgericht op 16 juni 1998 en heeft als doel de bevordering van de belangstelling voor het verleden van de geodesie. De volgende instellingen zijn deelnemer van de Stichting De Hollandse Cirkel: Dienst der Hydrografie van de Koninklijke Marine Nederlandse Commissie voor Geodesie Kadaster TU Delft, Civiele techniek en Geoweten- schappen (CiTG) en Onderzoeksinstituut OTB Rijkswaterstaat dienst Centrale Informatie Voorziening Verzetsstraat 76 2912 CV Nieuwerkerk aan den IJssel telefoon: 0180-314870 e-mail: redactie@hollandsecirkel.nl prof.dr.ir. L. Aardoom (ere-voorzitter) dr.ir. H. Quee (voorzitter) ir. J. van der Linde (secretaris) ir. T. Ligteringen (penningmeester) prof.mr. J.W.J. Besemer R. Broekman Msc ir. J.G.A. Jansen prof.dr.ir. M. Molenaar K. van der Hoek ir. R.C.J. Witmer drs. L.C, Palm drs. P.W. Geudeke dr. F.W.J. Scholten dr. H.G. Heijmans ir. S. Dijkstra (coördinator) Postbus 9046 7300 GH Apeldoorn telefoon: 088-1835046, 06-22992758 e-mail: sieb.dijkstra@hollandsecirkel.nl www.hollandsecirkel.nl e-mail: j.a.j.marissen@hollandsecirkel.nl Het tijdschrift verschijnt viermaal per jaar en wordt gratis verspreid onder de donateurs van de Stichting De Hollandse Cirkel (minimum donatie 30,-- per jaar voor personen, 15,-per jaar voor studenten en 125, per jaar voor bedrijven en instellingen). Tijdschriftabonnementen voor bibliotheken 16,— per jaar. Losse nummers 7,~. Bankrekeningnummer: ABN Arnro 51.70.15.757. ISSN-nummer 1566-3442 ©2013. Het overnemen, evenals het vermenigvuldigen uit dit tijdschrift, is slechts toegestaan na schriftelijke toestemming van redactie en auteur. Lay-out en druktechnische verzorging: Stefan Jacobi, JP Offset, Duiven Redactie-adres Redactie Tijdschrift De Hollandse Cirkel A.M. den Boer (hoofdredacteur) J.H. Holsbrink F. Jansen Z. Klaasse Bestuur Stichting De Hollandse Cirkel Raad van Advies Stichting De Hollandse Cirkel Bureau Stichting De Hollandse Cirkel Website Stichting De Hollandse Cirkel Abonnementen J.A. Smit (RD) met MRA-4 (zie p. 59)

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2013 | | pagina 2