Uniek vaklepeltje? Welk instrumenttype is dit? Reageer weer! https://i.pin im .com) Militaire pr? Maar €4 was de ansichtkaart 'École de Saint Cyr - Topographie - on se décline sur V Omelette. Französische Soldaten bei der Sclnilung'. www.ansiclitskartenversand.com 28th ICHC in 2019 in Amsterdam "Old Maps, New Perspectives' Stu dying the History of Cartography in the 21th Century". Dat is het motto van de 28ste International Confe rence on the History of Cartography in Amsterdam (14-19 juli 2019). (https://ichc2019.amsterdam/) 25e International Meeting of Collectors of Historical Calculating Instrumentsin Den Haag Al 25 jaar richt de Kring Historische Rekeninstru menten zich op het ver zamelen en beschrijven van historische rekenin strumenten, zoals reken- linialen en mechanische rekenmachines. De Kring ondersteunt ook tentoon stellingen op dit gebied en biedt hulp bij het beschrijven van reken instrumenten in museale collecties. Op 20, 21 en 22 september 2019 organiseert de Kring in Den Haag de 25e "International Meeting of Collectors of Historical Calculating Instru ments" (kortweg IM2019). Tijdens deze confe rentie worden lezingen gehouden en histori sche rekeninstrumenten tentoongesteld en besproken door verzamelaars uit de gehele wereld. Voor u en uw collega's biedt deze conferentie de mogelijkheid om kennis te ver garen, bijzondere of onbekende items uit uw collectie onder de aandacht te brengen van een uitermate geïnteresseerd publiek en contacten te leggen met specialistische verzamelaars. Wij nodigen u hierbij voor de IM2019 uit. Meer informatie over de IM2019 en de activi teiten van de Kring is te verkrijgen op www.rekeninstrumenten.nl. (Andries de Man) Wie staan op deze ansichtkaart? Amsterdam Vondelbrug met Landmeters, Periode: 1940-1960. (www.ansichtkaartenbeurs.nl) 36 Uniek vaklepeltje? (https://i.pinim.com) II tuf ïtinmiTt-— IW YB Jir, Vroeger topografie-onderwijs bij het Franse leger www. ansichtskartenversand. com Amsterdam Vondelbrug met Landmeters www.ansichtkaartenbeurs.nl 2019-1 De Hollandse Cirkel

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2019 | | pagina 38