Geodatin HM a* zijn werkkamer staan. Het op de Maastrichtse foto mankerende schoteltje werd in DHC 2002 3 afgebeeld in een bijdrage over de eerste naamswijziging van de dienst.) De afko MD van het kopje en de schotel stond tot juni 2003 voorin dit blad voluit als Meetkundige Dienst.In 1958 ging de opdrachtgever er ook van uit dat de sinds 1931 onveranderde naam ook gehandhaafd zou blijven tot het eind van de levensduur van de koppen en schotels. (Redactie DHC o.b.v. www.centreceramique. adlibhosting.com) Uit het eerste Kadastermuseum (1) 'Metalen cachet met de vermelding: Directe belastingen en Kadaster Controle Eindhoven' is de omschrijving van het spiegelbeeldig stem pel, object 16689, in het Belasting en Douane Museum in Rotterdam. (www.data.collectienederland.nl/ search/?page=10&q=Kadaster) Naast het opdoen van een leuke ervaring leer je ook nog eens van alles over het sterren wezen. Ga maar eens op zoek naar de poolster, en zet koers naar het Noordwesten.' (www.amelandermusea.nl/bezoeken/maritiem- centrum-abraham-fock) Vijfmansploeg? 'Preiser 10512 H0Landvermesser, 5 Figuren, Neu', aldus een miniatuurfigurenfabrikant voor modelbanen bij zijn plaatje van een meetploeg! (www.ebay.nl) Vijf niéuwe landmetersfiguren van Preiser (www.ebay.nl) Duits geodetisch enthousiasme 'Wegen wiederholter Nachfragen wird es vom Pixi-Büchlein "Ich hab eine Freundin, die ist Geodatin" eine 4. Auflage geben. Die Büchlein können ab sofort bis zum 31.05.2019 bestellt werden. Um den Aufwand beim DVW V, Stempel 'Directe belastingen en Kadaster Controle Eindhovenwww. data.collectienederland. nl) Expositie Navigeren op het ijs' op Ameland 'Bezoekers maken kennis met het navigeren in de 18e eeuw. Hoe houd je op een woeste zee zonder moderne technieken het schip op koers? Aan de hand van verschillende oude navigatie middelen ga je het zelf ontdekken. De stuur man neemt je mee op reis! Het zonnestelsel en de sterren spelen hierbij een belangrijke rol. Nu de vierde druk al...(www.dvw.de) Ich hab eine Freundin, die ist Stückpreis auf 0,53 gesunken 85 t 2019-2 De Hollandse Cirkel

De Hollandse Cirkel (DHC) | 2019 | | pagina 35