een landmeetkundig ambtenaar, een landmeetkundig tekenaar COMMISSARIAAT VOOR SURINAAMSE ZAKEN in de rang van landmeter of landmeter A, GEMEENTE HILVERSUM Bij de afdeling Grondbedrijf en Landmeten van de dienst van publieke werken te Hilversum kan worden geplaatst: Plaatsing afhankelijk van opleiding en ervaring in een der rangen van De genoemde salarissen zijn exclusief de compensatie A.O.W., de salarisverhoging ad 5 en de huurcompensaties. Het verplaatsingskostenbesluit is van toepassing. Uitvoerige sollicitaties te richten tot de directeur van publieke werken. Raadhuis, Hilversum. 108 Ten behoeve van het Brokopondobureau van het departement van Algemene Zaken in Suriname wordt gevraagd in het bezit van het landmeetkundig diploma en met een praktijkervaring van tenminste 6 jaren. Uitzending t in tijdelijke dienst met een dienstverband van vijf jaren; Bezoldiging: Sur. crt. f4800.tot f7800.(periodieke verhogingen van S f300. Inpassing in de salarisschaal geschiedt naar gelang van de opgedane ervaring Uitrustingskostenvoor gehuwden V4 gedeelte van de toe te kennen jaarbezoldigingvoor onge- huwden gedeelte van die bezoldiging Overtocht: voor Landsrekening, c.q. ook voor het wettig gezin, van Nederland naar Suriname en, na afloop van het dienstverband, van Suriname naar Nederland. Sollicitaties in duplo één exemplaar op luchtpostpapier), vermeldende volledige opleiding en levens loop, alsmede een opgave van referenties, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te zenden aan het Commissariaat voor Surinaamse Zaken, Alex. Gogelweg 2, Den Haag. tekenaar f 2970,— f 4524,— per jaar opzichter f 4026,— f 5538,per jaar opzichter le kl* f 5028,f 7540,per jaar

(NGT) Geodesia | 1960 | | pagina 26