landmeetkundig tekenaar Dus b.v.: 37e, lijst 1 (2) is de eerste lijst van blad 37e, voor welk blad twee lijsten bestaan. In de kop van elke lijst is bovendien de naam van het topografisch blad 1 25.000 toege voegd. Voorts wordt de maand en het jaar vermeld, teneinde aan te geven tot wanneer de gegevens zijn bijgewerkt. De lijsten zijn per topografisch kaartblad ver krijgbaar bij de Meetkundige Dienst van de Rijkswaterstaat, Kanaalweg 3B. Delft. De prijs bedraagt f 2,per bladnummer van de top. kaart, ongeacht het aantal lijsten voor dit blad. Bij afname van één gehele provincie waarbij ook altijd enige randgebieden buiten de pro vincie verkregen worden, wegens het niet samen vallen van de topografische bladinde ling met de provinciegrenzenwordt 25, in rekening gebracht. Bij afname van geheel Nederland 200, Het betreffende topografische kaartblad d.w.z. de bovenbedoelde ozalid-druk met de daarop aangegeven merken is voor 1,50 per stuk verkrijgbaar. De nieuwe uitgave gaat vergezeld van een toelichting, met volledige verklaring van sym bolen en afkortingen, welke als „gebruiksaan wijzing" beter geschikt is dan dit artikel waarmee wij slechts bedoelden te geven een globaal overzicht van en een algemeen inzicht in de opzet van deze zevende publikatie van peilmerken van het N.A.P. GEMEENTE SOEST Bij de dienst van gemeentewerken kan geplaatst worden een Aanstelling voorlopig op arbeidscontract geschiedt naar ge lang van theoretische ontwikkeling en practische bekwaamheid in één van de volgende rangen: tekenaar f 4.278,— tot f 5.472,— (6 per. verh.) tekenaar A f 5.598,— tot f 6.792,— idem Deze salarissen zijn exclusief 5,6 ®/q A.O.W., huurcompensatie en de recente salarisverhogingen per 1-4-1960. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad aan de Burgemeester. 168

(NGT) Geodesia | 1960 | | pagina 12