enkele ervaren kaarttekenaars Bij de afdeling Grondbedrijf (onderafdeling Landmeten en Kaart) van de Dienst der Publieke Werken, bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van Rang en salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, nader overeen te komen. Vergoeding van pension-, reis- en verhuiskosten volgens de gemeentelijke regeling. Sollicitaties onder no. 80326 in te zenden aan de Directeur der Gem. Personeels voorziening, Sarphatistraat 92, Amsterdam-C. 184 o.a. G. A. M. Dek, Zierikzee R; m.i.v. 1-10-1960 de landm. ambt. A J. C. v. d. Meer, Zwolle ld; m.i.v. 1-12-1960 de landm. ambt. A A. Bijlsma, 's-Gravenhage Id; m.i.v. 1-2-1961 de landm. ambt. A D. de Tonq, Haarlem. Aangewezen voor de vakcursus de landm. ambt.en J. Boekhold, Utrecht blw, H. J. Knops, Roermond, P. Smids, Amsterdam en C. Versluis, Breda ld. Verplaatst! m.i.v. 1-7-1960 de tek. Mej, L. J. Vos van 's-Graven- hage cto naar Rotterdam en de tek. o.a. Mej. C. van Veelen van Leiden naar Amsterdam; de landm. ambt.en E. K. Faber van Zierikzee R naar Almelo R en J. H. M. Hövels van Almelo R naar Zierikzee R; m.i.v. 1-8-1960 de techn. ambt. Ie kl. D. Jofriet van Gro ningen ld naar Groningen R, de adj. techn. ambt.en W. v. d. Vooren van Rotterdam naar 's-Hertogenbosch en P. Koelewijn van 's-Hertogenbosch naar Amers foort; de tek. E. E. Venema van 's-Hertogenbosch naar Utrecht blw; m.i.v. 16-8-1960 de techn. ambt. Ie kl. A. van Wieringen van Alkmaar ld naar Alkmaar R; m.i.v. 1-8-1960 van Gorinchem naar Dordrecht (we gens opheffing van het bureau Gorinchem) de techn. ambt. Ie kl. I. C. Zwartbol, de landm. ambt. A E. A. de Lint en de tek.s o.a. P. Boer, J. Maasland en J. de Stigter. Ncderlandsche Heidemaatschappij (Landmeetk. Dienst) In dienst getreden als techn. ambt.: B. Vermaas en J. M. Dekker, als adj. techn. ambt. S. E. van den Akker en H. Kroes. Voor de gegadigden strekt het bezit van het diploma Landmeetkundig tekenaar van de N.L.F. tot aanbeveling, maar ook zij die een litho grafische opleiding hebben genoten, kunnen solliciteren.

(NGT) Geodesia | 1960 | | pagina 28