landmeetkundig tekenaar Men heeft soms behoefte, mijnheer de Voor zitter, om uiting te geven aan bepaalde ge voelens en wacht dan een gunstige gelegen heid af. Zo verheugt het mij thans hier blijk te kun nen geven van de grote bewondering die ik koester voor de opbouw en de ontwikkeling van de afdeling Landmeetkunde aan deze H.T.S. Een volkomen nieuwe start is altijd uiterst moeilijk. Het teamwork en de geestdrift, waarmee deze start niet alleen werd gemaakt, maar die uiteindelijk leidden tot een opleiding met deze outillage en deze resultaten, dwingen het respect af van ieder die ermee in aan raking komt. Met mijn gelukwensen ter gelegenheid van het 50-jarige bestaan van uw Hogere Tech nische School spreek ik dan ook de wens en het vertrouwen uit, dat de jonge afdeling Landmeetkunde op de ingeslagen weg zal kunnen voortgaan, en daarnaast dat de goe de samenwerking tussen de landmeetkundige wereld in de praktijk en deze afdeling op dezelfde wijze zal worden voortgezet. GEMEENTE 'S-GRAVENHAGE Bij de Dienst voor het Gemeentelijk Grondbedrijf kan op de afdeling Landmeten worden geplaatst een V 215 Gegadigden dienen ten minste een M.U L.O.-opleiding te hebben genoten en in het bezit te zijn van een der onderstaande diploma's: H.T.S. Utrecht (afdeling landmeetkunde), Nederlandse Landmeetkundige Federatie (tekenaar), Cursus Centraal Teken- en Opleidingsbureau Rijkskadaster. Het tevens vertrouwd zijn met landmeetkundig rekenwerk strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring vindt aanstelling plaats in de rang van tekenaar B of technisch ambtenaar A. Salarisgrenzen resp. f 412,tot f 525,en f 475,tot f 656,per maand (excl. huurcompensatie 1960). Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van volledige voornamen, geboortedatum en -plaats, binnen 14 dagen onder no. F 170 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijke Bureau voor Personeelsvoorziening, Burgemeester de Monchyplein 10. 's-Gravenhage.

(NGT) Geodesia | 1960 | | pagina 9