MUTATIES Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en enige zoon, die door buitenlands verblijf niet aanwezig kon zijn bij de begrafenis. Collega Wolters zal als vakman en als mens steeds in onze herinnering blijven voortleven. S. NIEUWE AANVRAGEN VOOR RUILVERKAVELING Door de N.C.B.-afdeling Westerhoven is een aanvrage ingediend tot ruilverkaveling van een complex gronden, gelegen onder de Ge meenten Westerhoven en Valkenswaard in de provincie Noord-Brabant ter grootte van ca. 850 ha. De drie centrale landbouworganisaties in Zeeland hebben een aanvrage ingediend tot ruilverkaveling van een gedeelte van Noord- Beveland, gelegen onder de Gemeenten Wis- sekerke en Kortgene, ter grootte van ca. 7830 ha. 45 Ing. register: Ingeschreven M. L. Veen, Techn. Hoofd ambt., Chef de Bureau Landmeetkundige Dienst Nederlandsche Heidemaatschappij. KADASTER Benoemd: tot techn. ambt. Ie kl. m.i.v. 1 -1-'61 de landm. ambtn. A F. I. Wiegers, Zutphen, K. A. Be- rendsen, Amsterdam en T. B. Doornebosch, Assen; tot techn. ambt. m.i.v. 1-1-'61 de landm. ambtn. A. C. Diepstraten, Eindhoven, J. C. Janse, Roermond, J. L. M. Meulendijks, Maastricht, W. Bloksma, Rotterdam, G. W. Eversdijk en R. C. Jobse, Middelburg, P. Kaas hoek, Dordrecht, M. Weber, Haarlem, T. v. Weelden, Amsterdam, W. Houtman, Zwolle, E. Krikke, Leeu warden en D. J. Sluiter, Assen; tot adj. techn. ambt. de a.c. J. A. J. Marissen, Utrecht; tot landm. ambt. A m.i.v. 1 -1 -"61 de landm. ambtn. P. G. Hobbelman, Nijmegen. A. v. Prooyen, Maastricht, O. Geertsma, Leeuwarden, P. Bimmel, St. Maartensdijk, Mej. J. H. de Rooy en H. F. Hoevers, Arnhem R, J. H. Holsbrink en J. Hoppener, Zierikzee R en R. Clarisse, Delft Rdm. Verplaatst: m.i.v. 1-1 -'61 de landm. ambt. A. Post van Almelo naar Zwolle, de teks. P. Knol van Assen naar Eindhoven R. W. Albinus van Zwolle naar Almelo R, H. Zwiebel van Almelo naar Almelo R en Mej. R. Tip van Almelo R naar Zwolle R; de adsp. teks. van 's-Gravenhage cto naar de achter hun naam vermelde standplaats. D. J. P. Out en P. H. v. Zoe- len, Utrecht, L. L. Vegter, Amersfoort, H. B. Wesse- ling, Alkmaar, A. ter Brugge, H. J. Ligtenberg en Mej. M. M. Steur, 's-Hertogenbosch, J. G. Mensink en A. A. in 't Veld, Eindhoven, H. v. d. Stege, Zut phen, M. de Lignie, Breda, L. G. ten Bokum en B. A. M. Wienk, Almelo, J. Boltjes, Zwolle, J. Friso, Gro ningen, W. Hidding, Assen, A. V. Hoekstra, Leeu warden, C. v. d. Heiden en C. E. Pietersen, Eindho ven R, M. J. Kloet, St. Maartensdijk en H. Schepers, Zwolle R. m.i.v. 1-2- 61 de techn. hfd. ambt. H. Fijlstra van Zwolle naar Zwolle R; de techn. ambtn. Ie kl. T. B. Doornebosch van Assen naar Almelo R, K. A. Be- rendsen van Amsterdam naar Nijmegen en F. I. Wie gers van Zutphen naar Nijmegen; de techn. ambtn. D. J. Sluiter van Assen naar Almelo R, R. C. Jobse van Middelburg naar Breda R en W. Bloksma van Rotterdam naar Utrecht R; de landm. ambt. A J. W. Luuring van Arnhem naar Assen; de landm. ambtrn. J. G. Markink van Assen naar Arnhem R, C. v. d. Wel van Rotterdam naar Breda R en L. E. Hinrichs van Utrecht naar Zwolle R; de teks. J. Bos van Gro ningen naar Groningen R, E. J. Siemerink van Al melo naar Almelo R, J. P. den Breejen en T. P. Ver- hoeff van Breda naar Breda R, F. J. W. Ruskus van 's-Hertogenbosch naar Breda en J. J. Zandbelt van 's-Gravenhage cto naar Dordrecht; de teks. o.a. P. H. Roggema van 's-Hertogenbosch naar Groningen en Mej. C. M. C. Priem van Breda R naar Haarlem. Opgeheven: m.i.v. 1-11 -'60 het bureau van de land meetkundige dienst te Goes; alle leden van het perso neel (met uitzondering van Mej. J. S. Klap, die ver plaatst is naar Middelburg R) zijn m.i.v. 1-11 -'60 verplaatst naar Middelburg; m.i.v. 1-12-'60 het bureau voor b.l.w. te Utrecht; alle leden van het personeel (met uitzondering van de meetarbeiders A A. v. Nim- wegen en J. J. Schut, die verplaatst zijn naar Amers foort) zijn m.i.v. 1 -12-'60 verplaatst naar Utrecht ld. Ontslagen: m.i.v. 29-11-'60 de landm. ambt. A D. Dek ker, Groningen (verlof buiten bezwaar van 's lands schatkist, Ned. Antillen); m.i.v. 1-1-'61 de teks. P. v. Schelt, 's-Hertogenbosch en D. N. v. Driel, Gronin gen; de tek. o.a. W. Schlaepfer, Maastricht; m.i.v. 1-2- 61 de tek. C. Scheele, Middelburg en de tek. o.a. F. G. v. Hal, 's-Hertogenbosch. Landmeetkundige Afdeling Gemeentewerken Apeldoorn: Bevorderd per 1-1-'61: tot techn. hoofdambt. Ie kl. A: de techn. hoofdambt. Ie kl. P. J. Ashouwer Ing.; tot techn. hoofdambt.: de techn. ambt. Ie kl. H. Jon- gedijk; tot opz. Ie kl.: de opz. J. D. Branger; tot tek. B: de tek. C, W. Polak. Landmeetkundige Dienst Nederlandsche Heidemaat schappij: Aangesteld per 1 -1 -'61Als techn. ass. 2e kl.: de techn. ass. A. W. Oosterink. In dienst getreden per 15-12- 60 als adi. techn. ambt.: W. R. Hoedemaker; per 23-1 -'61 als techn. ambt. 2e kl.; J. Vitters.

(NGT) Geodesia | 1961 | | pagina 21