MUTATIES EN EXAMENS a2 landmeetkundige ambtenaren b. enkele ervaren kaarttekenaars DIENST DER PUBLIEKE WERKEN Bij de afdeling Grondbedrijf (onderafdeling Landmeten en Kaart) bestaat de mogelijk- heid tot plaatsing op de tekenkamer van e s 155 Uitslag N.L.F, examens Geslaagd voor Landmeettechnicus N.L.F.: J. Bakker, Amsterdam; B. C. Brouwer, Amsterdam; J. B. Claus, Haarlem; H. N. G. van der Craats, Zwolle; Ch. A. J. Dessing, 's-Gravenhage; C. A. Duineveld, Heemskerk; S. C. Hoos, 's-Gravenhage; J. C. J, van der Horst, 's-Gravenhage; E. A. Janssen, Nijmegen; M. Loof, Goes; A. van der Maas, Breda; M. J. Meijwaard, Zwolle; C. Porsius, Durgerdam; M. H. G. Ringlever, Enschede; H. H. J. Lubberding, Utrecht. Geslaagd voor Landmeetkundig Rekenaar N.L.F. J. F. M. van Asperen, Oerle. Geslaagd voor Landmeetkundig Tekenaar N.L.F.: C. P. Coté, Utrecht; A. Elderhorst, Rotterdam; H. G. Hoogenkamp, Eindhoven; L. van der Maas, Delft; J. Meyer, Amsterdam; J. Zoeteman, Delft. Kadaster Benoemd tot techn. hoofdambt, de techn. ambtn. Ie kl. P. T. H. v. Nimwegen, Eindhoven m.i.v. l-2-'61 en K. Buursink, Almelo m.i.v. l-5-'61; tot techn. ambt. de adj. techn. ambtn. H. J. Jager, Zutphen en D. Wesse- link, Delft Rdm m.i.v. l-7-'60 en B. M. de Bruin, Leiden m.i.v. 15-7-'60; tot tekenaar de teks o.a. L. Zandbergen, Rotterdam m.i.v. 1 -1 -'61mej. A. Antons, St.-Maartensdijk, E. G. M. Kertzman, Maastricht, A. Schreibelt, Zutphen en H. J. G. Heupink, Eindhoven m.i.v. l-2-'61; L. R. A. v. Moock, 's-Gravenhage cto, C. E. Pietersen en C. v. d. Heiden, Eindhoven R, P. H. v. Zoelen, Utrecht, L. L. Vegter, Amersfoort, L. G. ten Bokum, Almelo, J. G. Mensink, Eindhoven, L. J. Vercouteren, Middelburg, J. F. Honderdors, Amster dam, G. T. v. d. Molen, Winschoten en H. J. Ligten- berg, 's-Hertogenbosch m.i.v. l-3-'61. Verplaatst m.i.v. l-3-'61 de landm. ambt. K. H. Wa genmakers van Groningen naar Zierikzee R; m.i.v. l-5-'61 de teks. G. A. Vrouwenfelder van Amsterdam naar Utrecht en mej. C. M. Duim van 's-Gravenhage fot. naar Min. v. Fin., Dir. Kad. en Hyp.; m.i.v. 1-8- '61 de tek. o.a. A. B. Kostense van Zierikzee R naar Eindhoven. Uitgesteld tot l-7-'61 de per l-4-'61 bevolen verplaat sing van de landm. ambt. A M. Loof van Middelburg naar Breda R. Ontslagen m.i.v. l-5-'61 de teks. P. A. v. Hoek, 's-Hertogenbosch en mej. M. Kroneman, Zwolle R; m.i.v. l-6-'61 de tek. o.a. A. H. Bonten, Maastricht; m.i.v. l-9-'61 de landm. ambt. A E. A. de Lint, Dor drecht. Buitengewoon verlof zonder behoud van bezoldiging verleend aan de landm. ambt. A H. A. Verhoef, Delft Rdm van 16-4-'61 tot 16-4-'62. Geslaagd voor het in maart gehouden examen voor tekenaar van het kadaster en m.i.v. l-4-'61 verplaatst naar de achter hun namen vermelde standplaats: P. J. v. Damme, Roermond, C. J. v. Vorstenbosch en T. J. L. A. Neynens, 's-Hertogenbosch, R. Jongedijk en B. Noll, Arnhem en R. Post, Amersfoort. Eveneens geslaagd voor genoemd examen en m.i.v. l-4-'61 te werk gesteld aan het bureau 's-Gravenhage cto N. J. Eerens, J. W. v. Lawick v. Pabst en J. Stoop. Koninklijke onderscheidingen: benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau de hfd. landmeters A M. F. Ferwerda, Breda en T. R. Jonker, Haarlem; ere medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud; de landm. ambt. A Th. J. Besling, Arnhem R, in zilver: de landm. ambt. mej. M. C. J. Fransen, Am sterdam en in brons: de meetarbs. A H. v. Oers, Eindhoven en W. Spindelaar, Leeuwarden. T3 (J O e Gegadigden voor de onder a. genoemde functie dienen in het bezit te zijn van het diploma landmeetkundig tekenaar van de N.L.F. of de cursus van de C.T.O. van het Kadaster met vrucht te hebben gevolgd, w Voor de onder b. genoemde vacatures strekt het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar van de N.L.F. tot aanbeveling, maar ook zij die een lithografische opleiding hebben genoten, kunnen solliciteren. .22 Rang en salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, nader overeen te komen. V O Vergoeding van pension-, reis- en verhuiskosten volgens de gemeentelijke regeling. «u O Sollicitaties onder no. 546 te zenden aan de Directeur der Gem. Personeelsvoorziening. Sarphatistraat 92. Amsterdam C.

(NGT) Geodesia | 1961 | | pagina 25