een landmeetkundig tekenaar /O \/)/)iÓLs Gemeente 's-Hertogenbosch Voor de dienst van gemeentewerken wordt gezocht een landmeetkundig tekenaar Vereisten: tenminste MULO-diploma en een diploma landmeetkundig tekenaar of vergevorderde studie daarvoor. Aanstelling en bezoldiging afhankelijk van opleiding en ervaring. Vergoeding pension-, reis- en verhuiskosten volgens rijksregeling. De gemeente is aangesloten bij het I.Z.A. Sollicitaties zenden aan de chef der afdeling Arbeidszaken, Stadhuis. Kent U reeds de Onopzegbare Ziektekostenverzekering van de Ambtenaren-Centrale? Adverteert in het september nummer (het congresnummer) van Ook in het congresprogramma kunnen advertenties worden opgenomen. Inlichtingen en tarieven afd. Acquisitie, Roemer Visscherstraat 48, Arnhem, In de ruime gangen van de Stadsdoelen bestaat voor onze adverteerders gelegenheid instru menten en andere artikelen op te stellen en voorlichting te geven. Hieraan zijn geen kosten verbonden. Aanvragen te richten aan E. Draisma Ing. Kanaalweg 3 B te Delft Onze Leden-verzekerden genieten, naast een uiterst soepele schaderegelng, o.a. vergoeding van de kosten van een onbeperkt aantal huisartsvisites 80 0/o van de voorgeschreven medicijnen een onbeperkte verpleegduur in ziekenhuis of sanatorium: de specialistische behandelingen met of zonder ziekenhuisopname. Op Uw verzoek verstrekken wij U gaarne volledige inlichtingen over onze specifieke ambtenaren-ziektekosten verzekering. Ondergetekende verzoekt „De Ambtenaren Centrale", Graaf Florisstraat 50 te Rotterdam-3, tel. (010) 3 38 60 of 5 90 70, inlichtingen te verstrekken over haar ziekte kostenverzekering. Naam Adres Functie:-

(NGT) Geodesia | 1961 | | pagina 32