C) GEODETISCH A INGENIEURS NEDERLANDS- NIE U W- GUINEA 27 De afdeling Kadaster en Kaartering van de Dienst van Openbare Werken in Neder- lands-Nieuw-Guinea vraagt: 2 geodetisch ingenieurs, die zullen worden belast met topografische werkzaamheden, triangulatie en astronomische plaatsbepalingen. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enige jaren praktijkervaring. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties met op gave van referenties worden gaarne tege- moetgezien bij de Afdeling Algemene en Personele Zaken van het Direktoraat-Ge- neraal voor Nederlands - Nieuw - Guinea, Plein no. i's-Gravenhage. Dienstverband kortverbandovereenkomst voor drie jaar met be lastingvrije kortverbandtoelage ad 25 der totaal genoten nominale activiteitsbezoldiging en bonus ad driemaal de laatstgenoten nominale activiteits bezoldiging StandplaatsHollandia Bezoldigingsschaal van f 792,— opklimmend tot maximaal f 1381. per maand Aanstelling op een hogere dan de aanvangsbezoldiging, afhankelijk van het aantal jaren geëigende praktijkervaring. Duurtetoeslag gehuwden 17,5 ongehuwden 5 Kindertoelage 10 der nominale act. bezoldiging per kind tot 21 jaar per maand, tot maximaal f 100,- per kind per maand (voor studerende kinderen tot 27 jaar). 1 egemoetkoming in de uitrustingskosten f 2500,—, welk bedrag voor gehuwden wordt ver hoogd tot f 4000, - voor kinderen 10 der uit rustingskosten per kind tot maximaal 30 voor alle kinderen tezamen. Adverteert in Voor inlichtingen: E. Schrikkema Ing., Roemer Visscherstraat 48, Arnhem, Telefoon (08300) 2 20 59

(NGT) Geodesia | 1962 | | pagina 25