BERICHTEN N.G.L EEN LANDMEETKUNDIG TEKENAAR van en uit net 166 Algemene Vergadering van de Vereniging van Technische Ambtenaren van het Ka daster op zaterdag 28 april 1962 in een der zalen van het gebouw voor Kunsten en We tenschappen te Utrecht. Deze jammer genoeg niet zo druk als ge woonlijk bezochte bijeenkomst, er waren on geveer 75 aanwezigen, had evenwel toch een prettig verloop. Voor de lunchpauze liet het zich aanzien, dat de omvangrijke agenda evenals vorig jaar niet in z'n geheel zou kun nen worden afgewerkt, maar tegen zes uur kon de voorzitter constateren, dat alle punten de revue waren gepasseerd. Een greep uit de behandelde onderwerpen en de genomen be sluiten laat ik hier volgen, waarbij ik mij er terdege van bewust ben lang niet volledig te zijn. Als opvolger van voorzitter J. Vermeulen, die wegens zijn benoeming tot leraar aan het C.T.O. zich genoodzaakt zag te bedanken omdat beide functies zich niet laten combi neren, werd gekozen K. van Houten. B. Pe ters werd herkozen als bestuurslid, terwijl D. Wesselink als zesde lid achter de bestuurs tafel plaats nam. De voorgestelde wijzigingen in het huishoudelijk reglement gaven na, hier en daar, een kleine verbetering niet veel moei lijkheden. Door ziekte van de rapporteur zag de commissie ad-hoc nog geen kans een in terim-rapport uit te brengen over de taak omschrijving. Voor Geodesia werd het op nemen van artikelen gevraagd die onze jonge collega's kunnen steunen bij het vergroten van hun vakkennis. (De redactie zal gaarne der gelijke artikelen ter plaatsing ontvangen.) Sa larisschalen, ziektekostenregeling, pensioen grondslag en verlofregeling kwamen ter GEMEENTE HOOGEVEEN Bij de landmeetkundige afdeling van de Dienst van Gemeente werken te Hoogeveen kan worden geplaatst Voorkeur wordt gegeven aan kandidaten met opleiding C.T.O. en/of landmeetkundig tekenaar N L.F. Salarisgrenzen van f 380,— tot f 576,— per maand, inclusief de bekende toelagen, exclusief 4% vakantie-toelage. De Gemeente is aangesloten bij het I.Z.A. Groningen-Drenthe. Sollicitaties binnen 10 dagen na hei verschijnen van dit blad ie richien aan de Directeur van Gemeentewerken, Coevorderstraatweg 47 te Hoogeveen.

(NGT) Geodesia | 1962 | | pagina 28