z Een LANDMEETKUNDIG AMBTENAAR voor de bin nendienst in de rang van technisch ambtenaar C of technisch ambtenaar B. O 0 Z O 143 standhouding van een net van peilmerken in de gemeente, h. Werkzaamheden voor bodemonderzoek en grondwaterstanden. Voor provinciale landmeetkundige diensten en de landmeetkundige diensten van diverse bedrijven lopen de taken dikwijls parallel met de bovengenoemde, terwijl daarnaast bij de diensten van cultuurtechnische maatschappij en de werkzaamheden komen voor vrijwillige ruilverkavelingen en allerlei werkzaamheden in opdracht van derden in binnen- en buiten land. Dit laatste geldt tevens voor de land meetkundige afdeling van ingenieursbureaus en B.P.M. Wij hopen onder de titel ,,Wat is en wat doet de landmeetkundige dienst vaneen serie artikelen te publiceren van medewerkers van landmeetkundige dien sten van provinciën en grote en kleine ge meenten over deze diensten, waarvoor reeds diverse toezeggingen voor een artikel werden ontvangen, evenals van de Topografische Dienst, Nederlandsche Spoorwegen, B.P.M., Nederlandsche Heidemaatschappij en ande ren, onze lezers op deze wijze een beeld ge vend van het gehele landmeetkundig bedrijf in Nederland en Overzeese Rijksdelen. Voor dit laatste is een artikel toegezegd over het Centraal Bureau Luchtkaartering te Parama ribo. Naast deze algemene artikelen hopen we via de correspondenten, die we langs deze weg dank zeggen voor de toegezegde mede werking, contacten te kunnen leggen voor artikelen over speciale onderwerpen, waar mee een dienst te maken heeft of ervaringen, die bij een bepaalde dienst zijn opgedaan. Het verheugt de redactie op deze wijze te kunnen medewerken aan het onderling leren kennen van elkanders werk. Hoewel hier thans in de eerste plaats aandacht wordt ge vestigd op de landmeetkundige activiteiten buiten Kadaster en Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat, verhelen we ons niet, dat ook ten aanzien van deze diensten nog wel mis verstanden en onwetendheid bestaat, speciaal ten opzichte van de specialistische afdelingen van deze diensten. Hopelijk zal het mogelijk blijken ook daarover in deze serie eens iets te laten vertellen. Als eerste in deze reeks hopen we in het volgend nummer het woord te geven aan de volgens de ontvangen ant woorden oudste, maar zeker niet oude, dienst, namelijk de Topografische Dienst. De redactie. Bij de Landmeetkundige Afdeling van het bedrijf Openbare Werken kan worden geplaatst: Z ui O 0£ LU LU LU 01 3 LU UI LU Salarisschaal: Technisch ambtenaar C: f 497.88 f 678.46 Technisch ambtenaar B: f 563.35 f 744.66 inclusief toeslagen en huurcompensatie, doch exclu sief 4 vakantie-toelage. Algemene salarisherziening in voorbereiding. Ziektekostenregeling (I.Z.A.), [verplaatsingskosten- besluit en kindertoelage-verordening zijn van toepassing. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave van referenties binnen 3 weken aan Burgemeester en Wethouders.

(NGT) Geodesia | 1962 | | pagina 5