Coradi Zürich Hilg er Watts Ltd. - Londen &ADELLA H. GADELLA N V. - OUDE GRACHT 312 - UTRECHT ontwikkeling van de afgelopen jaren. Daar naast zullen de infrastructurele werken ter verbetering van de ontsluiting en van de waterbeheersing enige verruiming te zien geven. Tot deze uitspraken komt de minister van Landbouw en Visserij in de paragraaf over de cultuurtechniek in de memorie van toelich ting bij de landbouwbegroting 1963. De be windsman voert daarbij aan, dat intensieve aandacht voor de verbetering van de externe produktie-omstandigheden geboden is, nu de landbouw en het platteland voor de noodzaak staan met kracht de concurrentiekracht dan wel de ontwikkeling te versterken, teneinde het hoofd te kunnen bieden aan de snelle evolutie, die zich zowel in nationaal als inter nationaal verband voltrekt. Coördinatie van belangen levert goede resultaten op bij de ontwikkeling van het platteland. Uitgaande van de noodzaak om in ieder ruilverkavelings- gebied ook een streekverbeteringsplan uit te voeren, is de synchronisatie van beide activi teiten nader uitgewerkt. Mededelingen N.L.F.-examens 1. De samenstelling van de examencommis sie voor de N.L.F.-examens is enigszins ge wijzigd. Als secretaris treedt thans op Ir. M. A. Hol Craanen, p/a Kanaalweg 3b, Delft. 2. Het nieuwe prospectus betreffende de N.L.F.-examens is verschenen. Dit bevat de algemene bepalingen en het examenprogram ma voor de examens voor Landmeettech- nicus, Landmeetkundig Tekenaar en Land meetkundig Rekenaar. Het prospectus is kosteloos verkrijgbaar bij de secretaris van de examencommssie. 3. Het gironummer van de secretaris van de examencommissie voor de N.L.F.-examens is 379940 ten name van Ir. M. A. Hol Craa nen te Voorschoten. beide pioniers op bet gebied van de automatie in de landmeetkunde in Nederland vertegenwoordigd door: 320

(NGT) Geodesia | 1962 | | pagina 34