cartografisch tekenaar derlandse Landmeetkundige Federatie zal be horen toe te tredenIedere organisatie zou dan naast activiteit in de N.L.F. eigen speci fieke interessen kunnen blijven behartigen en ook wel wetenschappelijke en technische vraagstukken op het eigen niveau kunnen blij ven behandelen. Er is echter een bijzonder breed veld in de landmeetkundewaaraan allen deel hebben En prof. Schermer- horn besluit: „Het is maatschappelijk van grote betekenis allen door en in deze N.L.F. te laten belevendat men deel heeft aan de grote landmeetkundige wereld en dat ieder daarin op de eigen plaats een specifieke verantwoor delijkheid draagt voor de hem toegewezen taken. Zijn dit... dromenf' Welnu profes sor dit is beslist niet Uw wildste droom geweest. Nog wel voor 1963?? Geen droom in 1963: Ons congres, ons tweede, zal op 18 en 19 oktober in Arnhem gehouden worden. We hopen elkaar dan in Musis Sacrum te ontmoeten, 't Zal prettig zijn U allemaal daar weer te zien. Brengt U de colle ga's die in Delft ontbraken mee? Goed, dan zullen we er allemaal bij zijn. Arnhem! 18 oktober! „Geodesia". Houdt dit in gedachten. Uw komst is daar voor U en voor ons belangrijk om heel veel redenen. „Geodesia" en Arnhem in 1963 de visite kaartjes van de niet-academici in de land meetkunde. Er is weer veel te doen in 1963!! Ik wens U allen in dit jaar geluk, voorspoed en vrede! 4 J. RIETVELDT Ing., Voorzitter van de Stichting N.G.L. LU t— CO Z> LU Bij de afd. Landmeting van Gemeentewerken kan worden geplaatst een QZ in een der rangen leerling-tekenaar, tekenaar of tekenaar A, afhankelijk van opleiding, ervaring, leeftijd, bijzondere bekwaamheden e.d. Salariëring: ƒ3.750,— tot ƒ7.800,— per jaar inclusief compensatie A.O.W. Compensatie huurverhoging ƒ326,40 per jaar; bij 23- jarige leeftijd en ouder. Schriftelijke sollicitaties en uitvoerige inlichtingen te rich- o ten aan Gemeentewerken Nieuwer-Amstel, afd. Perso neelszaken, Kastanjelaan 1 te Amstelveen, tel. 02964- 15451.

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 4