een landmeetkundig tekenaar 62 de geboorte van ons blad, van de heer Van der Weele uitgingen. Voor de wijze waarop hij ons steeds met raad en daad terzijde stond zijn we hem dankbaar. Van ganser harte wensen wij hem toe dat het hem gegeven mag worden als directeur van het I.T.C. én als hoogleraar aan de T.H. gedurende vele jaren zijn gaven van hoofd en hart dienstbaar te maken aan de ontwikkeling van de landmeetkunde en hen die dit vak beoefenen en daardoor om het eens heel ouderwets te zeggen ..tot nut van het alge meen". De Mercator-tentoonstelling verlengd Gaarne vestigen wij er de aandacht op dat de tentoonstelling Gerard Mercator en de kaartmakers van zijn tijd", sedert 20 decem ber 1962 in het Maritiem Museum Prins Hendrik te Rotterdam ingericht, nog tot 16 maart 1963 geopend zal zijn. Foto-interpretatie Bij de Uitgeverij Waltman te Delft verscheen: Transactions of the symposium on Photo Interpretation held in Delft september 1962. Prijs 57,50. G EMEENTE ALMELO Bij de afdeling Eigendommen van de dienst van Gemeente- werken kan worden geplaatst TAAK: het vervaardigen van kadastrale ondergronden en het maken van revisietekeningen van in uitvoering ge nomen plannen. VEREISTEN: het bezit van het diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F. of C.T.O., alsmede enige ervaring in het landmeetkundig buitenwerk. RANG: aanstell ing geschiedt in de rang van tekenaar 1 e klasse. BEZOLDIGINGf 497,52 - f 630,58 per maand, in clusief de toelagen. Het verplaatsingskostenbesluit, de studietoelageregeling, alsmede de premiespaarregeling zijn van toepassing. Naamlijst van afgestudeerde H.T.S.-ers in de landmeetkunde In januari verscheen weer de .Naamlijst van afgestudeerden aan de H.T.S. te Utrecht, Afdeling Landmeetkunde". Aan deze vierde uitgave zijn de 32 in juli 1962 afgestudeerde H.T.S. -ers toegevoegd. Een overzicht van de diensten waar deze H.T.S .-ers werkzaam zijn, nemen wij hier onder over. Kadaster Nederland 41 Gemeente 20 Militaire Dienst 21 Aardolie Maatschappijen 7 Particuliere Diensten 9 Studenten 9 Cultuurtechnische Diensten 8 Kadaster (Antillen) 3 Topografische Dienst 2 Prov. Waterstaat 4 Andere Diensten en onbekend 30 154 De gemeente Almelo is aangesloten bij het I.Z.A.-Overijssel. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen binnen 8 dagen na het verschijnen van deze oproep fe zenden aan Burgemeester en Wethouders.

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 28