^KYlutcitieó 64 Verder het gebruikelijke Bulletin van de Poolse ver eniging voor Fotogrammetrie, Overzicht van vakboe ken en -tijdschriften en een uitgebreide inhoudsopgave jaargang 1962. Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 1962-6 Prof. dr. ir. A. Nawijn, Nieuwe militaire verkennings camera's voor gebruik op zeer grote en extreem lage hoogte. Mej. ir. A. Gorjup, Een onderzoek naar de nauwkeu righeid van langs fotogrammetrische weg bepaalde op pervlakten. Ir. W. F. Bonardt, Een nieuwe opnamecamera. Ir. W. F. Bonardt, Verslag Symposium over luchtfoto interpretatie 29-8-'62 t/m 5-9-'62 te Delft. Tijdschrift der Nederlandsche Heidemaatschappij 1962—10 De Nederlandsche Heidemaatschappij vergaderde in Zeeland. Ir. Kraft, De landbouw in Tunesië. Jhr. Dr. C. G. C. Quarles van LI [ford, De Nederlandse landbouw in een groter Europa. J. Gremmen, De huidige stand van het wortelzwam- vraagstuk in Nederland. Ir. A. A. C. v. Leeuwen, Het boswerk in het najaar. 1962—11 Ir. C. Staf, Leiding en vakkennis. H. I. Soet, Grondtransport per monorail. Ir. A. H. Smale, Het gebruik van het slib uit de haven van Emden. Dr. Ir. P. Buringh, Over de activiteit van regenwormen in sportvelden. Ir. P. H. M. Tromp, Chemische onkruidbestrijding in de bosbouw (8). W. Siob, Bodemkartering. 1962-12 Dr. C. de Galan, De economische ontwikkeling van Zeeland. M. A. Koldenhof en G. ten Napel, Ervaringen bij het vaststellen van taluds. Ir. G. H. Morhaus, De landbouw in Egypte. Ir. P. H. M. Tromp, Chemische onkruidbestrijding in de bosbouw (9). Ir. C. Cavelaars, Stroming van water naar drains. Dr. Ir. P. Buringh, Hoe de boer leerde ploegen en zaaien. Ir. J. Willet, „Ongerijpte" zandgronden en hun ont watering. Der Vcrmessungstechniker 1962—11 Vip. Das Bodenproblem aus der Sicht eines Bankiers. R. Staiger, Auswüchse der Überkonjunktur. 1962-12 Vip. Riickwirkende Kraft von Bauvorschriften. R. Staiger, Auswüchse der Überkonjunktur (Schluss). Brochures en dergelijke Van de N.V. Handelsvereniging Hagen ontvingen we Kern Bulletin nr. 5 met artikelen over Precisiemetingen, Kern-meetinstrumenten in de industrie en Nieuws in het kort. Van fenoptik ]ena ontvingen we: De fraaie kalender 1963. Teletop, topographisch-tachymetrischer Entfernungs- messer. Theo 020, ein tachymetertheodolit aus Jena. Karti, ein Kartiertisch zum Theo 020. Dahlta 020, Reduktionstachymeters. H. Richter, „The reducing tacheometer", Dahlta 020. Ing. Register Ingeschreven: J. F. Cock. Techn. Hoofdambt. B bij de afd. Landmeten van Gemeentewerken Rotterdam en C. T. van der Stoep, Techn. Hoofdambt. Ie kl. bij de afd. Landmeten van Gemeentewerken Rotterdam. Kadaster Benoemd m.i.v. 1-12-'62 tot techn. ambt. de voor het examen voor technisch ambtenaar van het kadaster 1962 geslaagde land. ambtn. J. Boekhold, Utrecht, H. J. Knops, Roermond, P. Smids, Amsterdam en C. Ver sluis, Breda: tot techn. ambt. m.i.v. 1 -1 -'62 de: adj. techn. ambt. W. de Ruiter, Rotterdam en m.i.v. 1-11-'62 de adj. techn. ambt. M. Groot, Groningen; m.i.v. 1-12- '62 tot landm. ambt. A de voor het onderzoek voor landmeetkundig ambtenaar A 1962 geslaagde landm. ambtn. J. Dekker, Maastricht, W. A. P. v. Everdink, Nijmegen, H. Kramer, Groningen R, H. H. Leur- mans, Nijmegen, W. Nijboer, Almelo R, G. Petersen, St. Maartensdijk R. G. Rodijk, Almelo R, H. C. A. de Rijk, Middelburg R, C. W. R. Steentjes, Rotterdam, H. A. F. T. Verdonk, 's-Hertogenbosch en C. de Vries, Middelburg R. Herbenoemd tot landm. ambt. A de m.i.v. ï-9-62 eer vol ontslagen landm. ambt. A H. H. Aalbers, Eind hoven R. Verplaatst m.i.v. 15-10-'62 de landm. ambt. A. Zwaag van 's-Hertogenbosch naar Utrecht R; m.i.v. 1-11-'62 de tek. J. Eijzenga van 's-Hertogenbosch naar Leeu warden R; m.i.v. 15-11 -'62 de tek. A. M. Sluis van 's-Gravenhage cto naar 's-Hertogenbosch; m.i.v. 1-12- '62 de tek. L. J. Venema van Arnhem naar Almelo R, de tek. o.a. G. Mehagnoul van 's-Gravenhage cto naar Arnhem en de tek. L. v. Wolfswinkel van 's-Graven hage cto naar Leiden; m.i.v. l-l-'63 de techn. ambt. Ie kl. J. Edelijn van Zwolle naar Almelo R. de landm. ambt. A. Koops van 's-Hertogenbosch naar Leeuwar den en de tek. o.a. Mw. J. G. Maartense-Timmer van Assen naar 's-Gravenhage cto; m.i.v. l-2-'63 de techn. ambtn. C. Versluis van Breda naar Rotterdam en I. Boekhold van Utrecht naar Leiden. Ontslagen m.i.v. 8-10-'62 de adj. techn. ambt. J. Groene- woud, Eindhoven; m.i.v. 1-11 -'62 de adj. techn. ambt. J. H. Neerings, Haarlem en de landm. ambt. T. Coops, 's-Gravenhage fot.; m.i.v. l-12-'62 de landm. ambt. A. M. Amende, Amsterdam en de tek. o.a. H. v. Ge- mert, 's-Gravenhage cto; m.i.v. 1 -1 -'63 de landm. ambt.

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 30