tekenaar z z O Sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan de Burgemeester U weet toch zeker ook dat u als vrije abonné de penningmeester veel werk, en uzelf incassokosten, kunt besparen als u vóór 12 maart a.s. uw abonnementsgeld voor „Geodesia" overmaakt, ten name van de penningmeester van het N.G.L.. Zocher- straat 77I, Amsterdam, postgiro 223150? Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op voor de vacature van O Zowel zij, die een P.B.N.A.-diploma weg- en waterbouw kunde, als zij, die het P.B.N.A.-diploma adsp. landmeetkun- dige of gelijkwaardige diploma's bezitten komen in aanmerking. Aanstelling voorlopig op arbeidsovereenkomst. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimum f 416.— tot maximum f 688.— per maand, exclusief compensatie AOW en huurcompensatie. LU Studietoelageregeling en verplaatsingskostenverordening zijn y van toepassing. De gemeente Wageningen is aangesloten bij het IZA-Gelderland LU 65 J. M. de Pleyt, Haarlem en de teks. Mw. L. v. d. Born- Boom, Arnhem R en Mej. L. J. Vos, Rotterdam; m.i.v. l-3-'63 de landm. ambt. G. J. Hergelink, Almelo R; m.i.v. l-4-'63 de landm. ambt. A A. v. Eck, Utrecht R. Onderafdeling Landmeten van Publieke Werken Amsterdam Gepensioneerd per l-l-'63: de techn. hoofdambt. A. G. Mazeneer. Aangesteld per 1-12-'62 als aank. tek.: mej. Y. Ver maas; per l-l-'63 als bureelarobt.: mevr. M. J. C. Ramler-Zijp. Landmeetkundige afdeling Gemeentewerken Arnhem Bevorderd per 1-1 -'63 tot techn. hoofdambt.: de techn. ambt. ie kl. J. W. Warnshuis. Landmeetkundige afdeling van de Dienst van Openbare Werken Breda Bevorderd per 1 -1 -'63 tot techn. ambt. Ie kl.: de opz. Ie kl. M. Oerlemans. Landmeetkundige Afdeling Gemeentewerken Hoogezand-Sappemcer Bevorderd tot techn. ambt. A: L. F. Steenhuisen. Landmeetkundige Dienst van Openbare Werken Utrecht Benoemd per 1 -1 -'63 als tek. A: J. H. Heessels. Landmeetkundige Afdeling van de Algemene Technische Dienst te Sittard Bevorderd per 1-1 -'63 tot hfd. opz.: de opz. M. Smeets. Afdeling Landmeten van Gemeentewerken Rotterdam In dienst getreden per 10-9-'62 als techn. ambt. A: J. J. W. Keijzer; per 5-11-'62: als techn. ambt. A: P. W. Hoogstaden; per 15-11 '62: als le opz.: G. L. Blaauw; per 17-12-'62 als techn. ambt. B: G. Braam. Bevorderd per l-5-'62: tot ass. opz.: J. P. Dhondt; per l-6-'62: tot ass. opz.: J. G. Jeanson; tot techn. ambt. B: de le tek. H. H. Andrik; tot techn. ambt. A: de tek. H. v. d. Valk; per 1-10-'62: tot ass. opz.s. L. IJdo en W. J A. de Vries; per 1 -1 -'63: tot techn. hoofdambt, le kl.: de techn. hoofdambt. B: W. Griep; tot techn. hoofdambt. A: de techn. ambt.n. B: J. Blok, F. Buyl, K. Eppinga, H. Looys en R. Vink; tot hoofdopz.: de le opz. W. Bcckmann; tot le opz.: de opz. A: Q. Oudenaarde; tot opz. A: de opz. B. H. Bruning; tot tek.: de ass. tek. F. Overvliet. LU LU

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 31