MUTATIES Koninklijke onderscheidingen Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat Benoemd tot ridder in de orde van Oranje Nassau: B. Disselhof Ing., Landmeetkundig Hoofdambtenaar, aan wie de bij deze onder scheiding behorende versierselen werden uit gereikt in het militair hospitaal ,,Oog in Al te Utrecht, waar hij in verband met een ope ratie is opgenomen. Kadaster Benoemd tot officier in de Orde van Oranje- Nassau de hfd. landmeters A Ir. A. Govers, Arnhem R en H. B. v. Beukering, Maastricht en de hfd. bewaarder P. M. Overbeeke, Arn hem; tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau de oud-leraar respectievelijk leraar aan het C.T.O. te 's-Gravenhage B. J. Lensen en H. H. Bongaerts; ere-medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud: de landm. ambtn. A J. Pieterson, Amsterdam en J. A. Meindersma, Nijmegen; in brons: de meetarbs. A J. K. Boogers, Almelo en H. J. Sint Nicolaas, Dordrecht. 170 Benoemd m.i.v. l-3-'63 tot techn. ambt. Ie kl.: de techn. ambt. E. Kaptein, Almelo R. Toegelaten tot de vakcursus voor techn. ambt.: A. Be rends, Arnhem, B. C. Brouwer, Amsterdam, J. C. Feyge, 's-Gravenhage fot., A. Koops, Leeuwarden, J. M. Lobé, Dordrecht, N. P. v. Loosbroek, Eindhoven, T. C. Peters, Rotterdam, A. Molendijk, Arnhem, A. Post, Zwolle en E. J. Siemerink, Almelo R. Hiervan zijn m.i.v. l-6-'63 B. C. Brouwer en J. M. Lobé belast met veldwcrkzaamheden op hun tegenwoordige stand plaats, terwijl m.i.v. dezelfde datum daartoe verplaatst zijn J. C. Feyge naar 's-Gravenhage en E. J. Siemerink naar Almelo. Aangewezen voor 't verrichten van veldwerkzaamheden m.i.v. 1-5- 63 op hun tegenwoordige standplaats: J. G. Boon, 's-Hertogenbosch, J. W. Achterkamp, Assen, J. G. M. Brinkhuis, Almelo, J. Laverman, Leeuwarden, G. H. Thomassen, Zutphen en A. W. v. d. Wedden, Arnhem. Eveneens aangewezen voor het verrichten van veldwcrkzaamheden m.i.v. 1-5-63 en verplaatst: J. Bakker van Amsterdam naar Leiden, T. Bouhof en J. W. H. Tonen van Utrecht R naar Eindhoven, J. P. de Breejen van Utrecht R naar Eindhoven R, H. A. W. van de Garde van Middelburg R naar Middelburg, M. Hillebrand van Middelburg naar Breda, J. H. M. Hövels van Almelo R naar Arnhem, P. Oortwijn van Zwolle R naar Zwolle, B. J. Paulissen en T. H. A. Sillen van Maastricht naar Roermond, T. G. E. Pick- hard van Amsterdam naar Arnhem, C. Porsius van Amsterdam naar Haarlem, J. v. Rossum van Assen naar Leeuwarden, J. L. Timmer van Breda naar Rotter dam en T. Vermaas van Middelburg naar 's-Hertogen bosch. Geslaagd voor het examen voor tekenaar van het kadaster en m.i.v. l-5-'63 geplaatst op het achter hun naam vermelde bureau: A. M. Visser, C. P. M. van Gils, L. Dieleman en E. L. Florentinus, Breda, R. Ab- doelrazak, Dordrecht, P. J. C. Ariëns, C. L. Latuasan, C. v. d. Spruyt en J. A. M. Olde Monnickhoff, 's-Her togenbosch, P. Rinkhoud, Middelburg, J. A. A. Out, Utrecht, Mej. A. Bongers, Almelo, J. Smid en A. M. van Helmond, Eindhoven, G. Hesse en P. A. Simao, Leeuwarden, R. Vincentie, Maastricht, P. J. M. G. Wilms, Roermond, H. Hansum, Zutphen en L. H. Koppenol, Utrecht R. Eveneens geslaagd voor het examen voor tekenaar van het kadaster, maar i.v.m. hun oproeping voor militaire dienst geplaatst gebleven aan het bureau 's-Gravenhage cto: J. F. Beerman, L. C. van Ginneken, P. H. M. Goossens, J. H. G. Grooten huis, L. Komduur, D. Kooderings Clemens, E. Meijer, R. Sieben en W. A. A. Voeten. Verplaatst m.i.v. l-4-'63: de techn. ambt. Ie kl. M. J. Scheele van 's-Gravenhage naar Middelburg en de tek. H. J. Serné van Breda naar Breda R; m.i.v. 1-5- 63 de landm. ambtn. B. v. d. Bos en E. E. Venema van Utrecht naar Utrecht R, de teks. J. G. Bosch en G. Groen van Zwolle naar Zwolle R, A. Brookman van Groningen naar Groningen R, R. L. Brookman van Haarlem naar Amsterdam, H. Hartgers van Breda naar Breda R, J. Kluwer van Leeuwarden naar Leeuwar den R, W. van La wick van Pabst en J. E. Baars van Arnhem naar Arnhem R, B. A. Rutenfrans van Almelo naar Almelo R, en J. W. v. d. Westen van Utrecht naar Utrecht R; de teks. o.a. J. C. W. Brouwer van Middelburg naar Middelburg R, H. J. M. Derks van 's-Hertogenbosch naar Nijmegen en N. J. Eerens van 's-Gravenhage cto naar Groningen; m.i.v. l-6-'63 de adj. techn. ambt. J. W. Kunneman van Utrecht naar Arnhem, de teks. A. M. Sluis van 's-Hertogenbosch naar Haarlem, H. J. v. d. Vegt van Nijmegen naar Almelo R en A. A. in 't Veld van Eindhoven naar Dordrecht; m.i.v. l-7-'63 de teks. M. van Bremen van Eindhoven naar Middelburg R en M. J. Kloet van Mid delburg R naar Breda R; m.i.v. l-9-'63 de tek. P. Pilkes van 's-Hertogenbosch naar Alkmaar. Ingetrokken: de verplaatsing van de teks. B. C. Trip van Breda naar Breda R en A. J. Hoogwijk van 's-Hertogenbosch naar Almelo R. Ontslagen m.i.v. 1-5- 63: de landm. ambt. A A. E. N. Buma, Middelburg R en de teks. Mw. W. van Aperen- Vroom, Dordrecht, Mw. D. Smeijers-ter Haar, 's-Gra venhage fot., Mej. M. J. de Fijter, Breda R, A. Schrei- belt, Zutphen, R. Meijer, Eindhoven, J. Zwart, Haar lem en A. H. van Loo, Arnhem R. Overleden 2-5-'63 de landm. ambt. P. Knol, Eind hoven R. Publieke Werken, Amsterdam Onderafdeling Landmeten en Kartografic Ontslag per l-4-'63 wegens bereiken pensioengerech tigde leeftijd: de techn. hoofdambt. Ie kl. A, chef bui tendienst R. J. de Vos. Bevorderd per l-4-'63 tot techn. hoofdambt. Ie kl, A, chef buitendienst: de techn. hoofdambt. B G. D. de Beurs. Aangesteld: per l-3-'63 als chef van het Kartografisch Foto- en Reproduktiebureau: J. J. Molenaar; per l-4-'63 als fotograaf: H. Weinreich en per 8-4-'63 als ass. tek. G. W. Stouthart. Landmeetkundige Afdeling Dienst Openbare Werken en Volkshuisvesting Enschede Benoemd per l-6-'63 tot techn. ambt.: H. M. Bogaard. Landmeetkundige Afd. Gemeentewerken Amersfoort Bevorderd tot techn. hoofdambt. A: de techn. hoofd ambt. K. Berends.

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 32