N.L.F. examens 1963 c^<z ve 201 Geslaagd voor Landmccttechnicus A. H. Bonten, B. van Doorn, D. N. van Driel, H. J. Hardeman, A. Koops, L. van der Maas, J. N. M. van der Meer, G. J. Rinsma, J. van Rossum, F. A. Schenk, A. L. A. Smaal, P. A. Sterkenburg, P. G. Thewissen, .H A. F. Th. Verdonk, Jac. Visser, Joh. Vitters, H. W. J. Welter, R. Wielinga, F. Wild en E. A. Zwart. Geslaagd voor Landmeetkundig tekenaar J. Boes en J. A. M. Hop. Geslaagd voor Landmeetkundig rekenaar J. J. Hornstra, J. A. Keune en T. N. Verweij. AUgcmeinc Vermcssungs-Nachrichten (W.-Duitsland) 1963-2 R. Finsterwalder und P. Schmidt-Thomé: Die Karten- probe VI/3 „Alpiner Karst und Bergsturz" am Hohen Ifen in Allgau. R. Finsterwalder: Topographisch-kartographischer Teil und P. Schmidt-Thomé: Geologisch-morphologische Kartenerlauterungen. H. Draheim: Institut für Dokumentationswesen. Mitteilung des Ordnance Survey, Southampton: Die Generalsstabkarten von Grossbritannien. Neue Karte des Aletschgletschers. XV. Strauch: Über die Formwirkung der Schichtlinien im Massstab 1 5000. II. Knorr: Aufgabe und Ergebnis der Technischen Kon- ferenz der Vereinten Nationen über die Internationale Weltkarte im Massstab 1 1.000.000. H. Draheim: 1. Technische Konferenz der Internatio nale Kartographischen Vereinigung. H. Draheim: 14. Jahresversammlung und Arbeits- tagung der Deutschen Gesellschaft für Dokumentation. 1963-3 J. AJitter: Zur Bestimmung des atmospharischen Dampf- druckes mittels Psychromctern Über die Psychro- meterformel und ihre Auswertung. Wild DI 50 „Distomat". A. H. Schendcl: Das elektronische Prazisions-Entfcr- nungsmessgerat ..Electrotape", Modell DM-20. J. Mitter: Das Geodimeter NASM-4B mit Quecksilber- höchstdrucklampe. R. Sigh Frequenzprüfgerate „Erica" und „Erich" für die Tellurometergerate MR A 1 (2) und Hydrodist. H. Draheim: Tellurometer-Symposium 1962. Cultuurtechnisch Tijdschrift 1963-5 Hoofdredacteur, 75 jaar Nederlandsche Heidemaat schappij. A. Sybesma, Beheer van gronden bij een ruilverkave ling in uitvoering. J. F. XV. Zuydgeest, Het kavelinrichtingsplan bij de voorbereiding van ruilverkavelingen in de zandge bieden. H. J. Hcesen, Eindbuiselement voor drainage. P. van Siiedrecht, De Comet-grondverzetmachine. XV. Dijkstra, Het stuwelement. 1963-6 J. van Hartingsveldt, Geprefabriceerde bruggen van gewapend beton. Ir. H. Boumans, Over instroming en aanstroming bij drainbuizen met en zonder afdekking. A. de Heer, Ontwikkeling in de bedrijfsgroottestruc- tuur van landbouwbedrijven. J. XV. de Jong, Bemalingscapaciteit in Nederland. W. van Meeteren, De ploegfrees. Inhoud jaargang 2, 1962^1963. Der Fluchtstab 1963-1 H. Ncdorn: Warum berufsstandische Verbande? J. Heyink: Elektronische Verarbeitung von Kataster- vermessungen in Hessen. (Die Aufstellung des Rechen- planes.) Kern Doppelkreis-Reduktionstachymeter DK-RT, Mo dell 1962. Geodcticky a Kartograficky obzor (Tsjccho-Slowakijc) 1963-3 Van de redactie: Het volledige partijtrekken van de vakpers als middel om de nieuwe techniek te leren be heersen. Z. Nadenik, Het afsteken van een klotoïdepunt van een koorde middels rechthoekige coördinaten (met ver wijzing naar „Die Klotoide als Trassierungselement 1956" van Kasper, Schurba en Lorenz). M. Ruzek, Horizontaalstelling van het model bij de ab solute oriëntering op een stereoplanigraaf (vgl. „Ver- messungs-Informationen" 1962-11 Z. Novak en J. Srom, Rekenkundige vereffening van de deformaties van een kraanbaan. J. Schranka, Discussie over nieuwe landmeetkundige opgaven bij de opbouw. 1963-4 M. Bursa, Mogelijkheden bij de oplossing van geo-

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 25