180 Reiskosten per goedkoopste reisgelegenheid boven 10,- per persoon worden vergoed, Kosten lunch (deelname niet verplicht): 2,75 per persoon. Kosten diner (deelname niet verplicht): 5,per persoon. De aandacht wordt er op gevestigd dat per lidmaatschap of abonnement slechts één in schrijving mogelijk is (met dame). Voor belangstellenden, geen lid of abonnee zijnde: Deelname congres met toegang tentoonstel ling op 18 oktober en films, demonstraties en lezingen en tentoonstelling op 19 oktober 3,-. Toegang tentoonstelling, films, demonstraties en lezingen op 19 oktober, kosteloos. Kosten lunch (deelname niet verplicht): 3,75 per persoon. Kosten diner (deelname niet verplicht): 7,per persoon. Damesprogramma: deelname niet mogelijk. Feestavond: geen toegang. Logies. Voor logies van 18 op 19 oktober kan bemid deling worden verleend. Getracht wordt even tuele deelnemers bij collega's onder te bren gen voor zover dit mogelijk is. Indien niet voldoende plaatsen beschikbaar zijn hebben leden en abonnees die een dame meebrengen voorrang. Verder wordt door loting over de toelating beslist. Voor jongeren bestaat mogelijkheid voor lo gies in de Jeugdherberg te Arnhem. Kosten logies met ontbijt 3,25, wanneer men zelf een slaapzak meebrengt. Deze kan ook gehuurd worden voor ƒ1, Verder kan gelogeerd worden in het Ool- gaardt huis te Arnhem. Kosten logies met ontbijt 4,40 -J- 1,50 voor huur linnengoed. In de Jeugdherberg en in het Oolgaardthuis overnacht men op slaapzalen (In het Ool gaardthuis zijn enkele tweepersoonskamers aanwezig) Tenslotte is in Arnhem voldoende hotelruimte beschikbaar. Prijzen vanaf 7,50 voor logies met ontbijt. Zij die van onze bemiddeling voor logies ge bruik willen maken dienen dit bij hun aan gifte te vermelden. Aangifte Aangifte dient te geschieden door middel van bijgevoegde aanmeldingskaart, die zo spoedig mogelijk, doch in ieder geval vóór 15 septem ber a.s. dient te worden ingezonden aan B. H. W. Benda, Edisonstvaat 135, Nijmegen, onder gelijktijdige storting van de kosten van deelname, lunch en diner op postrekening 1110563 t.n.v. Penningmeester congrescom missie van de Stichting Nederlands Genoot schap voor Landmeetkunde te Arnhem. Op één kaart kan slechts één aanmelding met één dame plaats vinden. Meerdere aan- meldingskaarten kunnen worden aangevraagd bij B. H. W. Benda, Edisonstraat 135, Nijmegen, tel. 08800-51979 Wij verzoeken u de kaarten volledig in te vul len en zo mogelijk op te geven hoe u denkt te komen (auto, trein, bus, e.d.). Na ontvangst van de aanmelding wordt om streeks 1 oktober een volledig programma toe gezonden. De Congrescommissie BERICHT VOOR DE COMMISSIE VOOR DE REGIONALE BIJEENKOMSTEN Teneinde de reiskosten voor de deelnemers zoveel mogelijk te beperken is het gewenst de deelnemers aan het 2e N.G.L.-congres op te wekken zoveel mogelijk samen te reizen en waar mogelijk bussen te laten rijden. We roepen de hulp van de organisatoren van de regionale bijeenkomsten in deze busreizen te organiseren. Door de congrescommissie is als coördinator hiervoor aangewezen: J. W. Warnshuis, Kloosterstraat 173, Arnhem, tot wie u zich om nadere inlichtingen kunt wen den. De redactie van Geodesia zal verder gaarne aankondigingen omtrent gemeen schappelijke busreizen opnemen. De Congrescommissie

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 4