2c N.G.L CONGRES 225 Arnhem, 18 en 19 oktober 1963 De aanmeldingen stromen reeds binnen. U komt toch ook? Voor hen die dit graag van te voren willen weten om te beslissen of ze de feestavond zullen bijwonen, delen we nog mee dat deze wordt verzorgd door het Confetti Cabaret uit 's-Hertogenbosch. Leiding Joep Peeters. Zond u uw aangiftekaart al naar de heer B.H. W. Benda, Edisonstraat 135, Nijmegen? Zo neen, doet u dit dan s.v.p. spoedig. U be spaart de congrescommissie daarmee veel extra werk. Heeft u nog aanmeldingskaarten nodig? Even een briefkaart naar de heer Benda, voornoemd, en u ontvangt ze per omgaande. U kunt ze ook telefonisch aanvragen (08800-51979). Per aanmelding skaart slechts één congresdeel nemer met dame opgeven s.v.p. Gireert u tijdig uw kosten op postrekening 1110563 van de Penningmeester Congrescom missie Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde, Steenstraat 114-111, Arnhem? Gaarne alles vóór 15 september. Wij danken u voor uw medewerking. Voor inlichtingen over gemeenschappelijk rei zen is het contactadres: J. W. Warnshuis, Kloosterstraat 173, Arnhem. Arnhemmers, als u dit nog niet deed, geeft dan s.v.p. zo spoedig mogelijk de door u aange boden logiesmogelijkheden voor congresbe zoekers op aan de heer J. G. J. van Ulsen, Broerenstraat 31 -III, Arnhem. Vergoeding reiskosten Om misverstand te voorkomen merken we nog op, dat alleen voor reiskosten binnen Nederland gemaakt een vergoeding wordt gegeven voorzover deze kosten 10,te boven gaan. De Congrescommissie

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 19