MUTATIES VROUWELIJKE KRACHT VJ Bij het Laboratorium voor Landmeetkunde der Landbouwhogeschool, Hesselink van Suchtelenweg 6, Wageningen wordt gevraagd een voor de verzorging van de Handbibliotheek, het op stencil brengen van collegedictaten, het verzorgen van de administratie van het laboratorium, het verrichten van landmeetkundig teken- en rekenwerk. Vereist: diploma C.T.O. Aanstelling kan geschieden in de rang van Technisch Assistent, of Technisch Assistent-A. Sollicitaties onder nr. 3-3131/7257 (in linkerbovenhoek envelop en brief) te richten aan: Prof. A. Kruidhof, Beheerder van genoemd Laboratorium. 229 Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 1063-3 Dipl.-Ing. P. Vettecli, Strukturen im Polygonnetz. Ir. W. van Lent. De elektro-planimeter (Z 80). Ir. A. C. Roeleveld, Mechanische registratie en uit werking var. profielmetingen. Dr. Dr. E. Lang, Die automatisierung der technischen Arbeiten der Flurbereinigung in Hessen unter beson- derer Berücksichtigung des selbstregistrierenden Code- Theodoliten. Dr. Ing. K. Zuse, Die entwicklung programmge- steuerter Rechenanlagen und ihre Anwendungsmöglich- keiten in der Geodasie. Ir. P. A. Roos, Statistische dag 1963. Idem, Studiedag N.L.F. Ir. H. L. van Gent, Studiedag Handelsvereniging Ha gen. Jaarverslag Vereniging voor Kadaster en Landmeet kunde. In memoriam J. L. Hoestra. EINDEXAMENS H.T.S. VOOR BOUWKUNDE, UTRECHT Afdeling Landmeetkunde Geslaagd J. Beetsma, Metzlawier (Fr.); B. J. J. Bod. Lobith; W. van Dijk, Vreeswijk; W. G. J. M. Ghering. Utrecht; P. Greenewoud, Balk (Fr.); W. G. Koopman, Holten; R. Sassen, Schoonebeek; C. P. Schothorst, Soest; P. Slump, Rotterdam; G. P. Stet, Noord-Schar- J. W. van de Wijgert, Heeswijk (N.B.); A. J. Boon, J. W. van de Wijgaart, Heeswijk (N.B.); A. J. Boon, Broek op Langendijk; D. H. Bosman, Eibergen; L, van Dijk, Woudenberg; J. I. Flikweert, post Emmeloord N.O.P.; J. H. de Jong, Utrecht; J. Provily, Nijmegen, R. O. Scherpenzeel, Hilversum; F. D. v. Schutterhoef, Tiel; A. A. Visser, IJmuiden; J. Wiggelinkhuizen, Soest- dijk. Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat Bevorderd per 1-1 -'60 tot cart, i.v.d.: de tek. B le kl. J. J. Oosterwegel; tot tek. B le kl. i.v.d.: de tek.s. B 2e kl. N. W. v. Duyvenbode, Th. G. Jense en J. Geel hoed; tot tek. B 2e kl.: de tek. B 3e kl. G. J. F. v. d. Wel. Per 1-5- 60 tot adj. cart, i.v.d.: de tek. B 3e kl. E. B. Thijssen. Per l-6-'60 tot adj. cart, i.v.d.: de tek. B 2e kl. J. van Atten. Per 1-1 -'61 tot cart, i.v.d.: de tek. B le kl. J. J. Ooster wegel; tot adj. cart, iv.d.: de tek. B 3e kl. J. Zoeteman. Per 1-5- 61 tot cart, i.v.d.: de tek. B 2e kl. A. van Bosteren.

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 23