BERICHTEN N.G.L. 2e N.G.L. van en uit liet CONGRES EN TENTOONSTELLING Adreswijziging secretaris N.G.L. en Penningmeester Congrescommissie en Administrateur Geodesia De heer H. A. M. Tijsmanssecretaris van de Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde en penningmeester van de congrescommissie, is verhuisd van Steenstraat 114 III, Arnhem naar Van der Duijn van Maasdamstraat 11, Eist (Gld.)Wilt u hier mede bij het corresponderen met het N.G.L. en bij het storten van nog niet betaalde congres- kosten op postrekening 1110563 rekening houden? De heer XVKoopmans, administrateur van Geodesia is verhuisd van Schimmelpenninck- laan 9, Utrecht naar Linschotensingel 8, Utrecht. Wij verzoeken u hiermede bij correspondentie over abonnementen en onjuiste adressering e.d. rekening te houden. Arnhem 18 en 19 oktober 1963. Op de volgende pagina's treft u het pro gramma van het 2e N.G.L.-congres en de daaraan verbonden tentoonstelling aan. Hoewel bij het verschijnen van dit nummer de officiële sluitingsdatum voor de aangifte reeds verstreken is, raden we u toch aan uw aangifte nog in te zenden, als u dit nog niet gedaan heeft. U moogt dit niet missen. Voor na 15 september binnengekomen aan giften kan niet gegarandeerd worden, dat deelname aan lunch en diner nog mogelijk is, terwijl ook niet met zekerheid gezegd kan worden of voor logies kan worden gezorgd. We doen echter ons best ook de laatkomers volledig mee te laten doen. Indien u uw aanmeldingskaart kwijt bent, weet u het adres voor een nieuwe: B. H. W Benda, Edisonstraat 135, Nijmegen, tel. 08800-51979. Deelnamekosten enz, s.v.p. storten op post rekening 1110563 van de penningmeester Congrescommissie van de Stichting Neder lands Genootschap voor Landmeetkunde, Van der Duijn van Maasdamstraat 11, Eist (G.). Let u op het gewijzigde adres? Tot ziens in Arnhem, 254 De Congrescommissie

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 20