*5Berichten 384 N.L.F.-examens 1964 De Nederlandse Landmeetkundige Federatie maakt bekend, dat in 1964 examens zullen worden afgenomen voor het diploma land- meettechnicus en het diploma landmeetkun dig tekenaar. Het schriftelijk gedeelte van de examens zal worden gehouden in april, het praktische resp. het mondelinge gedeelte in mei of juni. Aanmeldingen voor de examens moeten op een daarvoor bestemd formulier geschieden vóór 1 februari 1964 bij de secretaris van de examencommissie, Kanaalweg 3b, Delft, Dit formulier is gratis bij de secretaris te ver krijgen. Om tot de examens te worden toegelaten, moet de kandidaat bij de aanmelding over leggen: a. een werkgevers- of opleidersverklaring, waaruit blijkt dat de kandidaat zich ge durende de voorgeschreven termijn prak tisch heeft geoefend en de vereiste werk stukken zelf heeft vervaardigd. Kopieën van deze werkstukken worden niet ge accepteerd. b. Het examengeld van 50,.moet vóór 1 februari 1964 worden gestort op post rekening nr. 379940 't.n.v. ir. M. A. Hol Craanen te Voorschoten. Betreffende de onder a genoemde voorge schreven termijn van praktisch werken: dit betekent voor de kandidaat-landmeettechnicus dat hij gedurende tenminste 100 velddagen de landmeetkunde moet hebben beoefendterwijl van de kandidaat landmeetkundig tekenaar wordt gevraagd, dat hij gedurende tenminste 100 kantoordagen het landmeetkundig teke nen praktisch heeft beoefend. Uitvoeriger informatie over deze examens kan worden verkregen door het aanvragen van het prospectus bij de secretaris van de com missie. Het Instituut voor Cultuurtechniek en Waterhuishouding te Wageningen heelt bij de Hoofdafdeling Landinrichting plaats voor een LANDMEETKUNDIG TECHNISCH AMBTENAAR De taak omvat onderzoek naar de landmeetkundige facetten van de ruilver kaveling. Voor deze funktie is het diploma H.T.S., afdeling Landmeten dan wel een daaraan gelijkwaardige opleiding gewenst. Ervaring inzake ruilverkaveling strekt tot aanbeveling. Tegemoetkoming in de verhuiskosten is mogelijk. Sollicitaties te richten aan het Instituut, postbus 35 te Wageningen.

(NGT) Geodesia | 1963 | | pagina 30