53 GEMEENTE GENDRINGEN Burgemeester en wethouders van Gendringen roepen sollicitanten op voor de betrekking van LANDMEETKUNDIGE in de buiten- en binnendienst. Rang en salaris afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Ten aanzien van gehuwden zal medewerking worden verleend tot het verkrijgen van een woning. Uitvoerige sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, onder opgave van referenties aan burgemeester en wethouders, in te zenden aan de directeur van gemeentewerken. GEMEENTE RHEDEN (omvattende de dorpen Velp, Rheden, de Steeg, Ellecom, Dieren, Spankeren en Laag-Soeren). Bij de afdeling „Grondbedrijf en Landmeten" van de dienst van Gemeentewerken kunnen worden geplaatst: a. een ambtenaar die zal worden belast met werkzaamheden betreffende de aan- en verkoop van onroerende goederen, het maken van exploitatie-opzetten en het grondbeheer. Vereist is een middelbare opleiding, een goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift, alsmede kennis op bouwkundig en./of civieltechnisch gebied. Alleen zij, die in een soortgelijke functie in overheidsdienst ervaring hebben komen voor deze functie in aanmerking. b. een landmeetkundig ambtenaar (hoofdzakelijk voor de binnendienst). Vereisten: opleiding C.T.O. van het kadaster of het diploma N.L.F. tekenaar of een andere gelijkwaardige opleiding, alsmede enige jaren tekenkamer-ervaring. Aanstelling vindt plaats, naar gelang van opleiding, leeftijd, bekwaamheid en ervaring, voor de onder a. genoemde functie in de rang van technisch ambtenaar c.q. technisch ambtenaar A en voor de onder b. genoemde functie in de rang van tekenaar A of tekenaar B. Salarisgrenzen (exclusief huurcompensatie) per 1 januari 1964: technisch ambtenaar 559,00 827,00 per maand (7 per. verh.); technisch ambtenaar A 827,00 974,00 per maand (7 per. verh.); tekenaar A 622,00 746,00 per maand (6 per. verh.); tekenaar B 559,00 827,00 per maand (7 per. verh.). Aanstelling boven het minimum is mogelijk. Het verplaatsingskostenbesluit, de studiekostenregeling en de spaarregeling kunnen van toepas sing zijn. De gemeente Rheden (44.000 inwoners) is aangesloten bij het I.Z.A. Gelderland. Sollicitaties met vermelding van opleiding, staat van dienst, referenties enz. binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad aan de directeur van Gemeentewerken, Hoofdstraat 9 te Velp (G.).

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 21