r VJ 57 Redactie: M. L. Veen Ing., Burg. Bloemersweg 26, Arnhem, telefoon (08300) 3 24 14, eindredacteur Mej. C. A. C. Best, 's-Gravenhage E. Draisma Ing., Pijnacker G. A. B. Frinking, Eindhoven Wetenschappelijk adviseur: Ir. H. Ph. van der Schaaf, Voorburg (Z.H.) Administratie: Linschotensingel 8, Utrecht Advertenties: E. Schrikkema Ing. Roemer Visscherstraat 48, Arnhem telefoon (08300) 2 20 59 Druk: Schotanus Jens Utrecht nv Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde Secretaris: H. A. M. Tijsmans, Van der Duijn van Maasdamstraat 11, Eist (Gld.) Deelnemende verenigingen: Vereniging van Technische Ambtenaren van het Kadaster Secretaris: D. Wesselink, Fluwijnstraat 42, Eindhoven Penningmeester: B. Peters, Thomas Kempislaan 36, Eindhoven Girorekening nr. 346853 ten name van de Vereniging Vereniging van Landmeetkundigen Secretaris: B. L. Greeven, Jozef Israëlsplantsoen 12, Apeldoorn Penningmeester: J. M. Rossel, Menanderstraat 15, Rotterdam 24 Girorekening nr. 551760 ten name van de Vereniging Vereniging Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat Secretaris-penningmeester: A. P. Klercq, Kanaalweg 3 B, Delft Girorekening nr. 689374 ten name van de Vereniging MAANDBLAD VAN DE STICHTING NEDERLANDS GENOOTSCHAP VOOR LANDMEETKUNDE MAART 1964, 6e JAARGANG NR. 3 Llit de inhoud: J. H. H. Bongaerts, Het Centraal Teken- en Opleidingsbureau van het Kadaster in het zilver W. Koopmans, Jodocus Hondius Sr. (1563—161 1), een herdenking II Abonnementsprijs: f 14,per jaar. Voor hen die studeren aan T.H. of H.T.S. f 8,10 per jaar. Abonnementen kunnen elke maand ingaan, doch lopen steeds t/m 31 december. Opzegging vóór 1 december. Nadien wordt aangenomen dat het abonnement met 1 jaar is verlengd. Voor abonnementen die na 1 januari ingaan wordt een abonnementsprijs berekend van f 1,30 per in de lopende jaar gang nog verschijnend nummer. Geodesia komt 11 x per jaar uit (juli/augustus gecombineerd). Voor toezending per luchtpost wordt f 15,per jaar extra berekend. Losse nummers: f 2, Betaling abonnementsgeld: door storting op girorekening 223150 t.n.v. de penningmeester van het N.G.L., Zocherstraat 77 I, Amsterdam W I, of door overschrijving op de bankrekening van het Nederlands Genoot schap voor Landmeetkunde bij de Nederlandsche Handelmaat schappij, bijkantoor Surinameplein, te Amsterdam. Inzending kopij: Artikelen dienen vóór de 15e van de maand voorafgaande aan die waarin het nummer waarin ze eventueel worden opgenomen verschijnt in het bezit van de eindredacteur te zijn. Tijdige indiening geeft geen garantie voor plaatsing in het betreffende nummer. Dit is ter beoordeling van de redactie. Berichten en mededelingen dienen vóór de 1e van de maand in het bezit van de eindredacteur te zijn om nog in het num mer van die maand te kunnen worden opgenomen.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 1