tekenaar Kent U reeds de Onopzegbare Ziektekostenverzekering van de Ambtenaren-Centrale? 130 Gevraagd door Internationale Survey Maatschappij bij voorkeur met opleiding C.T.O., diploma N.L.F. tekenaar of gelijkwaardig. Sollicitanten dienen bereid te zijn, naast het verrichten van tekenwerkzaamheden van uiteenlopende aard, de Chef Technische Dienst te assisteren, om na een ruime inwerkperiode de lopende zaken zelfstandig te kunnen afhandelen bij diens afwezigheid. In verband met het internationale karakter van de maatschappij strekt kennis van de moderne talen tot aanbeveling. Sollicitaties met volledige gegevens worden gaarne ingewacht door: Civil Engineering Survey Consultants Cesco N.V., Trompstraat 312, Den Haag Onze Leden-verzekerden genieten, naast een uiterst soepele schaderegeling, o.a. vergoeding van de kosten van een onbeperkt aantal huisartsvisites; 80% van de voorgeschreven medicijnen; een onbeperkte verpleegduur in ziekenhuis of sanatorium; de specialistische behandelingen met of zonder ziekenhuisopname. Op Uw verzoek verstrekken wij U gaarne volledige inlichtingen over onze specifieke ambtenaren-ziektekosten verzekering. Ondergetekende verzoekt „De Ambtenaren Centrale Graaf Florisstraat 50 te Rotterdam-3, tel. (010) 3 38 60 of 5 90 70, inlichtingen te verstrekken over haar ziekte kostenverzekering. Naam: Adres: Functie: drage van D. Manzalovic (over directe meting van de componenten der afwijkingen van de zwaartekracht in Geodetski List 1692 7/9); S. Kobliska, Bepaling van de „constante additionnelle" bij de horizontale basislat- Wild; P. Kovacevic, Vervaardiging van de bodemkun- dige kaarten met gelijktijdige kwaliteits-classificatie; P. Lovric, De diazo-kopie; Z. Jankovic, Het graveren van de originele topografische kaarten op de plasticfoelie; K. Meine, De ambtelijke kartografie in Frankrijk en de geschiedenis van haar ontwikkeling. Kartografie (meded. Kart. sectie KNAG, no. 22): Ooms, De generalisatie van de topografische kaart 1 50 000; M. F. Boode, De rivierkaart in gewijzigde vorm (met overzicht bladnummers en ambtsgebieden). Mitteilungsblatt West-Duitsland)1964-2: (G.) be handelt in vervolg IV de „Zulassigkeit von Bauvor- haben" aan de hand van de Wet op het Bouwwezen en zijn uitvoeringsvoorschriften; (S.) bespreekt gerechte lijke uitspraken betr, het Arbeidsrecht, het Bouwrecht en het Belastingrecht; in de rubriek „Wetten en Be sluiten" het besluit van Hessen betr. „Baulandumlegung volgens 145 v. van de Bouwwet en een besluit van Nordrhein-Westfalen betr. waarde-richtlijnen voor on roerend goed en de indeling van bouwgebieden. 1964-3: Tekst van de Wet op de „Berufsordnung" van de onafhankelijke landmeter voor Nordrhein-West falen, zoals die op de agenda van de Landdag is ge plaatst; (G.) vervolg V van het art. „Zulassigkeit von Bauvorhaben"; Dr.-Ing. Wilhelm Bender, Klotoiden- berechnungen und Massenermittlungen mit die Curta- Rechenmaschine.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 22