MUTATIES 184 1964-5 Z. Karska en L. Taisl, De volledige nieuwe universele decimaal-classificatie voor de gebieden geodesie, foto- grammetrie en kartografie (zie: A.V.N. 1962-1-69 en Verm. techn. 1961-9-9); dr. O. Valka, Logische relaties in de automatisatie met tabellen (vgl.: F. A. Willers, Mathematische Maschinen, Berlin 1951 en W. Ram mer, Ziffernrechenautomaten, Berlin 1960); Mraz, Het automatich waterpasinstrument NI 2; J. Janele, Verbetering van kraanbanen en uitzetting van kraan- banen in industriehallen; V. Sachunsky, Over een ac tiever gebruik der statistische gegevens betreffende onroerend goed in het belang van de agrarische pro- duktie; M. Suchanek, Basiskaarten voor projecten van de breedspoorbanen. Österreichische Zeitschrift für Vermessungswesen (Oostenrijk) 1964-1 F. Hauer, Hundert Jahre Österreichische Kommission für die Internationale Erdmessung; K. Killian, Über ein Stellartriangulations-Verfahren; J. Zeger, Gemeinsame Ausgleichung von Richtungs- und Streckenmessungen; K. Bretterbauer, Der Einfluss der kurzperiodischen Glieder der Nutation auf die Ergebnisse von Breiten- bestimmungen. Rijkswaterstaat Communications Nr. 6 A structure plan for the southern IJsselmeerpolders. Tijdschrift voor Kadaster en Landmeetkunde 1964-1 Congres Nederlandse Landmeetkundige Federatie okt. 1963; Dr. L. B. Zeegers, Toepassing van vectoren bij het oplossen van n vergelijkingen met n onbeken den; Dr. Ir. A. Twijnstra. Ontwikkelingen in de taak van de Quantity-Surveyor; Dr. P. Richardus, Beknopt verslag van de internationale zomercursus dynamica van raketten en kunstmanen; Idem, Een bezoek aan enige geodetische instellingen in oostelijk Amerika; H. L. v. G„ De herverkaveling Schouwen-Duiveland voltooid; De Ridder, Enkele indrukken van de „Confe rence of Commonwealth Survey Officers Ir. G. Bakker, Een onderzoek naar de randverdeling van een Jena Theo 010; Mr. Ir. J. M. C. Witvliet, Maatschappijwetenschappen voor de geodetisch inge nieur; Ir. T. A. Nieman, Verkenning van snellius- punten; Ir. L. Korver, De weglengte in een ruilverka veling; Prof. ir. G. Bruins, Rapport over de 13e Algemene vergadering van de „Union Géodésique et Géophysique Internationale". 1964-3 Prof. Mr. P. de Haan, Balans van de ruilverkavehngs- wet; Ir. G. Homan, Ervaringen opgedaan in het her- verkavelingsblok Schouwen-Duiveland; een verge lijkende beschouwing over herverkaveling en ruilver kaveling; Mr. Ir. C. G. van Huls, Erfpacht; F. H„ Prof. Dr. Louis Hegg 80 jaar; Ir. M. M. Bogaerts, De DK-RV, een zelfreducerende dradenafstandmeter met verticale baak van Kern. Tijdschrift van de Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij 1964-2 Ir. A. B. Schalk, Enige facetten van het buitenlands werk. Slikvaaggrond en nesvaaggrond in kalkrijke jonge zeeklei. 1964-3 Ir. A. W. de Jager en A. D. Kusse, Bepalen van af voeren door middel van stroomsnelheidsmetingen; M. A. Koldenhof, Nylon en een kwelprobleem. Leekeerd- grond in kalkrijke oude zeeklei en plaseerdgrond in kalkloze oude zeeklei; Ir. W. Thijsen. De Biesbosch wordt een andere wereld. Landmeetkundige Dienst Koninklijke Nederlandsche Heidemaatschappij Aangesteld per l-7-'64 als techn. ambt.: W. L. v. d. Beek. Ontslag per 1-7- 64: de techn. ambt. R. Kik en de opz. Kessler. Instituut voor Cultuurtechniek en Waterhuishouding te Wageningen Aangesteld per l-7-'64 als techn. ambt. Ie kl.: R. Kik. Eindexamens H.T.S. voor de Bouwkunde te Utrecht Afdeling Landmeetkunde Geslaagd: G. van Baal, Tiel; A. B. Beek, Utrecht; W. A. van Beusekom, Hilversum; D. Bloeme, Harderwijk; L. Boiten, Groningen; R. Bonnema, Uithuizen; J. P. Bos, Marum (Gr.); J. Burger, Bergambacht; A. M. Dek, Waarde (Zld.)W. Flier, Ede; J. Giskes, Am sterdam-O.; G. M. Groeneveld, Gorinchem; J. H. ten Haken, Winterswijk; W. J. van Hardeveld, Austerlitz; J. Kok (met lof), Leeuwarden; G. Kooijman, Amsterdam; G. Th. van Lingen, Utrecht; J. G. Olden- ziel, Nieuwe Pekela; M. Reilink, Holten; A. L. P. Riet berg, Soest; P. J. M. van Rooijen, Arnhem; G. A. Smorenburg, Zwolle; E. J. van der Spil, Zandvoort, Stein, Blaricum; A. van der Steur, Nijkerk; J. de Vries. IJsbrechtum; F. van de Vrugt, Den Haag; P. van Yperen, Vlaardingen en M. R. van Zoeren, Vleuten. P.B.N.A. Examens Geslaagd voor Adspirant Landmeetkundige (deel I): K. van Koppenhagen. Adspirant Landmeetkundige en Landmeetkundige (deel I)C. L. de Werker. Adspirant Landmeetkundige (deel II): B. G. W. J. ter Bogt, D. Warnar, A. Jansen, J. G. Sikkens, W. R. Abels, P. J. G. Coenen, H. J. Scheepers, J. L. M. Sijs- termans, H. Kuiper, J. Th. J. Breton, J. W. F. Penning, B. v. d. Horst, K. H. van Wiggen, T. J. van Iterson, W. Freij en H. J. M. M. Herwarts. Adspirant Landmeetkundige (delen I en II): A. J. Fortuin, G. J. Schrijvers, E. Terpstra, O. Ch. Calbo, F. L. C. M. Oomen, A. Plooster, A. C. A. v. d. Heuvel, J. Muilwijk, C. J. Steur en B. S. Jansen. Adspirant Landmeetkundige (aanvullend examen): J. A. Rijnbeek en A. Visser. Landmeetkundige (deel I): C. T. A. Verwer, W. J. Cremers, D. v. d. Kreeke, B. H. W. Benda, J. van Blijenburgh, P. Teekens, P. Plantinga, H. Hartgers, G. H. Smit, L. J. Venema, B. Meijer, J. W. Gerritsen en A. H. van Loo.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 28