berichten n. 9. I. van en uit het MUTATIES Regionale bijeenkomst Utrecht In de maand oktober zal Dr. W. de Graaff, verbonden aan de Sterrewacht te Utrecht, een inleiding houden over: De ruimtevaart en de vorm van onze aarde. Datum en plaats van samenkomst zullen aan de leden van de bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en andere lezers van Geodesia per circulaire worden bekend gemaakt. 209 Österrcichischc Zcitschrift für Vcrmcssungswesen (Oostenrijk) 1964-2 F. Ackerl, Über die Verwendung von Maser und Laser im Bereich der Geodasie und Photogrammetrie; H. Brunncc, Eine Analyse des Rückwartseinschneidens. 1964-3 Beenhard, Über periodische Prüfungen des Justie- rungszustandes photogrammetrischer Auswertegerate I. Ordnung; H. Foramitti, Photogrammetrische Ver- fahren in der praktischen Denkmalpflege; D. Berling, Gerate für die Architektur-Photograrametrie; W. Giersig, Die Photogrammetrie im Dienste der Lawinen- vorbeugung;P. Waldhausl, Zur praktischen Behand- lung von Anschlussdifferenzen bei Aerotriangulationen. Kadaster Benoemd tot techn. hoofdambt. Ie kl. de techn. hoofd- ambtn. K. Buursink, Almelo, m.i.v. l-5-'64 en D. K. Bloemendaal, 's-Gravenhage, m.i.v. l-7-'64; tot techn. ambt. Ie kl. de techn. ambtn. P. Kaashoek, Dordrecht, m.i.v. l-5-'64, A. J. A. Meulemans, Roermond, m.i.v. l-6-'64 en B. M. de Bruin, Almelo, m.i.v. l-7-'64; tot techn. ambt. de adj. techn. ambt. H. D. Pouw, 's-Gra venhage Rdm., m.i.v. l-6-'64. Verplaatst m.i.v. l-6-'64 de teks. o.a. H. Koning van Eindhoven R naar Groningen, A. Bulte van Arnhem naar Utrecht R, T. Rijks van Nijmegen naar Eind hoven, J. L. Toet van 's-Gravenhage, M. A. P. Evers- dijk van Middelburg en L. C. v. Ginniken van 's-Gra venhage cto naar Breda R en de t. tek. E. Meyer van 's-Gravenhage cto naar Amersfoort; m.i.v. 8-6-'64 de t.tek. L. M. M. v. d. Weem van 's-Gravenhage cto naar Nijmegen; m.i.v. 16-6-'64 de tek. o.a. L. M. A. Gennotte van 's-Gravenhage cto naar Eindhoven; m.i.v. l-7-'64 de teks. o.a. Th. de Ruyter van 's-Gra- venhage cto, J. J. de Rooy en Mej. E. Pots van Amers foort en de t. tek. E. Meyer van Amersfoort naar Utrecht, de teks. o.a. L. Dieleman van Breda en M. A. P. Eversdijk van Breda R naar Middelburg R, de tek. J. G. de Fijter van Breda naar Breda R en de t. tek. R. Sieben van 's-Gravenhage cto naar Haarlem; m.i.v. l-8-'64 de adj. techn. ambtn. A. Luinge van Haarlem naar Groningen R en A. A. Visser van Breda naar Haarlem, de tek. B. de Jong van Haarlem naar Assen, de teks. o.a. A. Pol van Breda naar 's-Herto- genbosch en Mej. M. W. M. Smids van 's-Herto- genbosch naar Utrecht: m.i.v. 1-10-'64 de landm.- ambtn. A A. J. Luyendijk van Eindhoven R naar Zutphen en belast met de functie van chef de bureau aldaar. Ontslagen m.i.v. l-10-'64 de ingenieur-verificateur van het kadaster te Arnhem C. D. Wolters, onder dank betuiging voor de aan den lande bewezen diensten; m.i.v. l-6-'64 de techn. ambt. W. de Ruiter, Rotterdam, de landm. ambt. A. J. Wempe, Amersfoort, de landm. ambt. H. Kamphuis, Groningen, de tek. Mw. R. H. Roggema-Breidenbach, Groningen R en de t. tek. A. Bouhuis, Amersfoort; m.i.v. l-7-'64 de tek. Mej. M. Steur, 's-Hertogenbosch; m.i.v. l-8-'64 de teks. P. J. Vogels, Breda en M. Douma, Rotterdam en de tek. o.a. B. J. de Vries, Amersfoort; m.i. v. 31-8- 64 de landm. ambt. A (met de persoonlijke titel van techn. ambt. Ie kl.) A. Pieterson, Amsterdam; m.i.v. l-9-'64 de landm. ambt. Mej. C. Bogaards, Utrecht R en m.i.v. l-10-'64 de landm. ambt. A-chef de bureau C. Sobel, Zutphen. Mcctdienst Provinciale Waterstaat Utrecht Aangesteld per l-8-'64 als opz. o.a. R. Biharie, per 1-10-'64 als techn. ambt. i.v.d. E. J. van der Visch. Landmeetkundige afdeling Gemeentewerken Hccrenvcen In dienst getreden per l-9-'64 S. E. van den Akker. Landmeetkundige Dienst Koninklijke Nedcrlandschc Heidemaatschappij Ontslag per l-9-'64 de adj. opz. S. E. van den Akker. Voor het N.G.L.. B. Disselhof (MDRW) tel. 30095 A. P. M. de Goede (VTAK) tel. 80636 N. Som (VVL) tel. 82502

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 21