Hg VENLO landmeetkundige Regionale bijeenkomst Zuidholland o.a. Wij openen het seizoen met een bijeenkomst te Delft op vrijdag 16 oktober a.s. des avonds 8 uur in het Geodesieqebouw, Kanaalweq 4 te Delft. Ir. J. C. de Murtck, lid van de wetenschappe lijke Staf van de afdeling Geodesie van de Technische Hogeschool hoopt voor ons een causerie te houden over het onderwerp Trian gulatie met behulp van Kunstmanen" Na de pauze waarin gelegenheid voor sociaal contact bij een kop koffie kan het instrumentarium bezichtigd worden dat in dit gebouw staat opgesteld en waarmee de af deling een daadwerkelijke bijdrage levert aan de ontwikkeling van deze nieuwe tak van de Geodesie. Boeiend, interessant en leerzaam voor jong en oud. 210 Namens het N.G.L. E. Draisma (M.D.) J. M. Rossel V.v.L.) M. Rijsdijk (T.A.K.) Correspondentieadres: E. Draisma, Kanaalweg 3B, Delft. GEMEENTE APELDOORN Bij de afdeling Grondbeheer van de Dienst der Ge meentewerken kan worden geplaatst een AMBTENAAR die zal worden belast met de verwerving van onroeren de goederen. Alleen zij, die op dit terrein een gedegen ervaring in overheidsdienst hebben en bekend zijn met de aan deze werkzaamheden verbonden facetten, komen in aanmerking. Aanstelling, zal afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, geschieden in één der navolgende rangen: Technisch ambtenaar 7.560,tot 9.972,— Technisch ambtenaar 1e kl. 9,504, tot f 11.736, Technisch hoofdambtenaar ƒ10.788,— tot 13.308, exclusief 5,3 huurcompensatie en 4 vakantie toeslag. Van de genoemde bedragen wordt geen premie A.O.W. ingehouden. Sollicitaties onder no. 456 te richten aan de Direkteur van de Centrale Personeelsdienst, Raadhuisplein 8 te Apeldoorn. GEMEENTE Bij de dienst van gemeentewerken kan worden geplaatst een als assistent van de landmeter Vereisten: diploma's C.T.O. en N.L.F. (landmeettechnicus) alsmede ervaring. Salaris: van ƒ706,— tot 827,— per maand, exclusief huurcompensatie en vakantietoelage. Sollicitaties binnen 10 dagen te zenden aan Burgemeester en Wethouders van Venlo.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 22