MUTATIES ve gebieden, gerangschikt naar de rivier, waarop zij uitwateren; 2) waterschappen, groter dan 500 ha en 3) waterschappen met bijzondere belangen; 4) dijken, beheer en onderhoud; 5) belangrijkste gemalen. Er moet echter enige zekerheid bestaan dat hiervoor voldoende belangstelling bestaat. De kleuren van de afwateringseenheden komen overeen met die van de Waterstaats- kaart, waaromtrent elders in dit nummer een bericht is opgenomen. Bij de Waterschappenkaart in kleuren be hoort, evenals bij die van de afwateringseen heden, een naamlijst. De verkoopprijs is af hankelijk van de oplage (bij 300 stuks zal die ongeveer 5,— per ex. bedragen). De Directie wil graag vooraf uw bestelkaart ontvangen. Indien gewenst, wordt u een pros pectus in kleuren met kaartvoorbeeld toegezonden. Berichten Het inbinden van de 6e jaargang Geodesia kunt u weer tot uiterlijk 2 januari 1965 laten verzorgen. Bestelling kan uitsluitend geschieden door overschrijving van 11,45 op girorekening 77.693 t.n.v. Schotanus Jens Utrecht N.V. met vermelding „Inbinden Geodesia 1964". De nummers van 1964 gelieve u franco te zen den aan: Schotanus Jens Utrecht N.V., Lange Nieuwstraat 20, Utrecht. U kunt ook alleen de band voor het inbinden bestellen. Dan gelieve u 4,30 over te maken op boven genoemde wijze met vermelding „Band Geo desia 1964". Banden bestellen zowel als laten inbinden van voorgaande jaargangen is tevens mogelijk. Let u hierbij erop het juiste jaar op het giro strookje te vermelden. 255 W. K. Kadaster Benoemd tot techn. hoofdambt, m.i.v. l-9-'64 de techn. ambt. Ie kl. R. C. Stolker, Utrecht R; tot ingenieur verificateur van het kadaster, Hoofd van de divisie Oost van de landmeetkundige dienst, m.i.v. l-10-'64 de hoofdlandmeter Ir. A. J. Wytema, Nijmegen. In dienst genomen als adj. techn. ambt. de afgestu deerden van de H.T.S. te Utrecht: m.i.v. 13-7-'64 W. Flier, Arnhem en M. Reilink, Almelo; m.i.v. 20-7-'64 G. v. Baal, Nijmegen en A. M. Dek, Middelburg; m.i.v. 27-7- 64 F. v. d. Vrugt, 's-Gravenhage; m.i.v. l-8-'64 G. T. v. Lingen, 's-Hertogenbosch, P. v. Yperen, Rot terdam, J. J. Kok, Leeuwarden R en J. Giskes, Amster dam; m.i.v. 1-9-64 L. Boiten, Groningen, W. A. van Beusekom en J. Burger, Rotterdam, G. M. Groeneveld, Breda en M. R. v. Zoeren, Eindhoven. Verplaatst m.i.v. 30-7-'64 de t.tek. M. C. A. Q. v. Heeswijk van s-Gravenhage cto naar 's-Hertogen bosch; m.i.v. 1-9-64 de landm. ambt. H. Y. Gietema van Amersfoort naar Amsterdam, de techn. ambtn. K. Dekker van Rotterdam naar Arnhem R en A. J. Pol derman van Eindhoven naar Eindhoven R, de techn. ambt. Ie kl. G. W. Eversdijk van Breda naar Breda R, de tek. o.a. J. Simmering van Arnhem naar Almelo en de t.teks. D. Kooderings-Clemens, A. Nijkamp, G. C. H. Oldenziel en C. P. M. Rens van 's-Gravenhage cto naar resp. Arnhem, Arnhem, Utrecht R en Breda R; m.i.v. 15-9- 64 de tek. K. Vormeer van Amersfoort naar Zwolle en de t.teks. J. F. Beerman en W. A. A. Voeten van 's-Gravenhage cto naar resp. Dordrecht en Utrecht; m.i.v. 21-9-64 de t.teks. R. Kleiker, L. Komduur, J. H. G. Grootenhuis en A. Tijmes van 's-Gravenhage cto naar resp. Zwolle, Leeuwarden, Almelo en Assen; m.i.v. 24-9-'64 de t.tek. H. G. J. Ummels van 's-Gravenhage cto naar Maastricht; m.i.v. l-10-'64 de landm. ambtn. J. J. v. Houte en A. Fokkens van Leiden naar resp. Rotterdam en Roermond. Ontslagen m.i.v. l-8-'64 de landm. ambt. Mw. C. M. Feyge-Duim, Min. v. Financiën en de tek. o.a. Mw. H. Kop Jansen-Smit, Breda; m.i.v. l-9-'64 de teks. J. B. Urbanus, Rotterdam en M. G. v. h. Loo, Arn hem, de t.teks. R. Müller, Dordrecht en J. L. Wijden- bosch, Eindhoven, de teks. o.a. P. Plantinga, Zwolle, D. A. Hermans, 's-Hertogenbosch en C. J. v. Es, Mid delburg; m.i.v. l-10-'64 de landm. ambt. A. B. Kos- tense, Eindhoven R; onder dankbetuiging voor de aan den lande bewezen diensten m.i.v. 31-12-'64 Ir. J. F. Hsen, ingenieur-verificateur van het kadaster, hoofd van de ruilverkavelingsdienst te Utrecht en m.i.v. 31- l-'65 Ir. F. Harkink, hoofdlandmeter A, hoofd van het centraal teken- en opleidingsbureau te 's-Gravenhage. Landmeetkundige Afdeling Gemeentewerken Harderwijk In dienst getreden per l-9-'64 als tek.: M. G. v. h. Loo. (De hieronder vermelde tijdschriften, enz. kunnen door de lezers van Geodesia worden geleend uit de Biblio theek van de Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde tegen betaling van verzendkosten. Aan vragen te richten aan de heer E. Draisma Ing., p/a Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat, Kanaalweg 3B, Delft.) Vermessungstechnische Rundschau (West-Duitsland) 1963-8 H. Meier, Prinzip der Nachbarschaft; H. Wolf, Aus- gleichungsberechnung; E. Gigas, Vorlesungen über physikalisch-geod. Messverfahren; H. Wittke, Formel- sammlung. Messhindernisse und Grenzsteine. Vermar- kung mit Bolzenschussgerat; Stadtplan von Los Angeles.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 19