enige landmeters r GEMEENTE ROTTERDAM Bij de afdeling LANDMETEN van GEMEENTEWERKEN bestaat behoefte Taal<Landmeetkundige werkzaamheden, verband houdende met de voorbe reiding en de uitvoering van grote projecten in het kader van de uitbreiding van het stads- en havengebied. Gevraagd worden gediplomeerde landmeetkundigen van de H.T.S. te Utrecht. Geboden wordt een zelfstandige, interessante en ambulante werkkring. Aanstelling geschiedt in de rang van technisch ambtenaar op een salaris, dat ligt tussen f 584,- en f 999,- per maand en afhankelijk is van leeftijd en ervaring. Deze bedragen worden nog vermeerderd met de laatstelijk toe gekende 3,5% salariscorrectie, de huurcompensatie, de 4% vakantietoe slag, een bijdrage in de ziektekostenverzekering, eventuele kinderbijslag en de op 1 januari a.s. ingaande algemene salarisverhoging. Leeftijd 23 - 35 jaar. Gegadigden met een lagere opleiding dan het H.T.S.-diploma komen eveneens voor benoeming in aanmerking, echter in een lagere rang en op een nader overeen te komen salaris. De Verordening inzake vergoeding van reis-, pension- en verhuiskosten is van toe passing. Voor het verkrijgen van een woning kan in bepaalde gevallen ruime medewerking worden verleend. Sollicitaties in te zenden aan de chef van het bureau Personeel voorziening, kamer 331, stadhuis, Rotterdam, binnen veertien dagen, onder no. 608. aan V. 256 Pichl, Photogrammetrische Schiffsbahnmessungen; E. Gigas, Physikalisch-geodatische Messverfahren; H. Wittke, Geodatische Formelsammlung; H. Wol[, Aus- gleichungsrechnung. 1963-9 lung; B. Goussinsky, Über die Bearing-Methode; H. Wolf, Ausgleichungsrechnung (Fortsetzung)H. Mul ler, Geodatische Instrumente von Zeiss. 1963-U Schirmer, Die Fortführung des Staatl. Vermessungs- werks und Lagerbuchs bei der Stadt Freiburg i. Br.; E. Gigas, Vorlesungen über physikalisch-geodatische Messverfahren; G. Geisen, Teilung rait vorgegebenen Flacheninhalten; G. B. Louf, Kreiselmessungen in Süd- Afrika; E. Pape, Berechnung von Tangentenmassen bei ungleichen Abrückungen; H. Wittke, Formelsamm- 1963-10 R. Schmidt, Zur Geschichte der Landesaufnahme in Nordrhein-Westfalen; E. Gigas, Vorlesungen (Fort setzung); H. Muller, Geodatische Instrumente von Zeiss; H. Wittke, Formelsammlung; H. Wolf, Aus gleichungsrechnung (Fortsetzung) 1963-12 J. Engel, Eine neue Wasserstrassen-Bezirkskarte; H. Miiller, Geodatische Instrumente von Zeiss; H. Wolf, H. Wittke en E. Gigas vervolgen hun artikelenreeks.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 20