IVeet U U ^^Berickten Verslagen N.L.F.-examens 1964 Landmeettechnicus cand. Aangemeld en toegelaten tot het examen 53 Teruggetrokken 3 Toegelaten tot het praktisch en monde ling gedeelte 23 Diploma uitgereikt aan 18 Landmeetkundig tekenaar Aangemeld voor het examen 15 Toegelaten tot het examen 12 Toegelaten tot het mondeling gedeelte 4 Diploma uitgereikt aan 4 In haar verslag vermeldt de examencommissie dat op verschillende punten de kandidaten de in vorige verslagen gemaakte opmerkingen ter harte hebben genomen. Over de hele linie is de commissie echter nog niet tevreden en zij wijst dan ook weer op een aantal lacunes. Tussen de regels door is te lezen dat de com missie het wel zal waarderen als toekomstige kandidaten alleen na terdege voorbereiding aan het examen deelnemen. Dit zal de resul taten zeker ten goede komen. De examenopgaven voor landmeettechnicus van dit jaar, evenals die van de jaren 1946, 1951 en 1955 t/m 1963 (met de bijbehorende verslagen) en die voor landmeetkundig teke naar van dit jaar, evenals die van de jaren 1951 en 1955 t/m 1963 (met de bijbehorende verslagen) zijn tegen betaling van 2,50 per examen verkrijgbaar bij de secretaris van de examencommissie, Kanaalweg 3b te Delft. Aan hetzelfde adres is, gratis, verkrijgbaar het prospectus voor de examens landmeet technicus, landmeetkundig tekenaar en land meetkundig rekenaar. Kent U reeds de Onopzegbare Ziektekostenverzekering van de Ambtenaren-Centrale? Jonge collega's van het kadaster met vakantie in ons Zuid-Limburg, de Eifel en de Ardennen kwamen allen terug met hetzelfde probleem: Hoe wordt dit heuvelachtige gebied in kaart gebracht? Welke projectiemethode(n) wor den toegepast? Welke hulpmiddelen worden bij de meting gebruikt? Komt bijv. de tellurometer hier ook aan te pas? Hoe wordt de grootte van de percelen be paald? En hieraan vastgekoppeld de vraag: hoe worden de schattingsklassen bij ruilver kaveling bepaald en hoe vindt de waarde- berekening plaats? Daar vermoedelijk zeer vele - vooral jeug dige lezers van ons tijdschrift met deze zelfde problemen worstelen, hopen we dat een deskundige op dit gebied hun voorlichting wil geven in de vorm van een of meer artikeltjes. 274 Onze Leden-verzekerden genieten, naast een uiterst soepele schaderegeling, o.a. vergoeding van de kosten van een onbeperkt aantal huisartsvisites; 80 °/o van de voorgeschreven medicijnen; een onbeperkte verpleegduur in ziekenhuis of sanatorium; de specialistische behandelingen met of zonder ziekenhuisopname. Op Uw verzoek verstrekken wij U gaarne volledige inlichtingen over onze specifieke ambtenaren-ziektekosten verzekering. Ondergetekende verzoekt „De Ambtenaren Centrale", Maliebaan 108 Utrecht Telefoon (030) 1 95 46* inlichtingen te verstrekken over haar ziektekostenver zekering Naam; Adres; Functie:

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 16