W. Koopmans treedt af als administrateur 267 Het is de bedoeling dat de administratie van „Geodesia" met ingang van 1 januari 1965 in handen wordt gelegd van het bestuur van het N.G.L. Vanaf de oprichting van het N.G.L. tot heden, heeft de heer W. Koopmans de omvangrijke werkzaamheden, verbonden aan het admini strateurschap, volledig zelf voor zijn rekening genomen. Dit was geen kleinigheid en spe ciaal de eerste jaren heeft hij, om de ver zending en verzorging toch vooral op tijd te laten geschieden, bergen werk verzet. Con tacten met de drukker, de redactie, het be stuur, organisaties en bedrijven Koop- mans de man met de vele relaties en zijn grote bekendheid in landmeetkundige krin gen, wist ze alle te leggen en vast te houden. Hij heeft meer dan honderdduizend adressen geschreven. Ontelbare briefjes en brieven. Ieder bestuurslid kent zijn geregelde injecties per briefkaart of notitievelletje: „We moeten eens dit, we moeten eens dat„We moe ten oppassen datenz. enz. Zijn „katte belletjes". Nu hij, ruim vijf jaar na het verschijnen van het eerste nummer, de wens te kennen heeft gegeven de taak van administrateur aan een ander over te dragen, kan het bestuur volledig begrip hebben voor de beweegredenen die de heer Koopmans hiertoe aanvoerde: a. de noodzaak tot verzekering van de con tinuïteit; b. de mogelijkheid om thans tot automati sering van de adressering over te gaan en c. dat hij zo graag ook nog zoveel andere dingen wilde doen. Het zij zo! Maar wij zullen hem wel mis sen bij de vele administratieve perikelen, die zich ongetwijfeld zullen voordoen. U begrijpt dat eventuele moeilijkheden niet veroorzaakt zullen worden door onduidelijkheden in het werk van de scheidende administrateur. Hartelijk dank, collega Koopmans, voor het geen u in deze sector van de werkzaamheden van het N.G.L. voor ons gedaan hebt. Wij zijn blij dat wij, bij andere facetten in dit be drijf, nog van uw hulp mogen profiteren. De bibliotheek bijv. (Begrijpt u eigenlijk, mijn heer Koopmans, waarom er zo betrekkelijk weinig van deze rijkdom, door onze lezers, profijt getrokken wordt?) Bovenal zal het de lezers van „Geodesia" interesseren dat de redactie zich van uw medewerking heeft verzekerd. Zo is het dus gelukkig geen afscheid. Toch leek het mij noodzakelijk, al bent u het daar niet helemaal mee eens, dat wij in UW orgaan „Geodesia" te kennen geven, welke grote dank wij u, reeds nu, verschuldigd zijn. Hetgeen bij dezen is geschied! Bennebroek, december 1964 De voorzitter N.G.L.: J. RIETVELDT Ing.

(NGT) Geodesia | 1964 | | pagina 9