20 g. het algemeen register: per vak of per negatieve mededeling 2,—; h. het register houdende verwijzing van de perceel- nummers naar de inschrijvingen en beslagen: per perceel 2, i. het losbladig register van zakelijke rechten: per perceel of per negatieve mededeling 2,^; j. de algemene naamwijzer op kaartsysteem: per kaart of per negatieve mededeling 2, k. het register, houdende verwijzing van de per ceelnummers naar dc plans en naar de artikelen van de perceelsgewijze kadastrale legger, waar op zij voorkomen: per perceel 2, 1. de kadastrale legger: per artikel of per negatieve mededeling 2,—: m. het netteplan: per netteplan. daaronder begrepen de hulpkaar- ten die in de plaats treden van dit plan 2,—. 2. Voor het mondeling verstrekken van inlichtingen uit de in het vorige lid genoemde stukken is het recht voor inzage verschuldigd, met dien verstande, dat, ingeval deze inlichtingen telefonisch worden verstrekt, bovendien is verschuldigd 1,50. 3. Voor het gebruiken van registers of kaartsystemen, plans, hulpkaarten en appartementstekeningen, waarvan raadpleging alleen nodig is ter opsporing van de registers of plans die voor het verlenen van inzage aan de aanvrager moeten worden voorge legd, is geen recht wegens inzage verschuldigd. 4. Geen recht van inzage is verschuldigd ingeval de inzage terstond wordt gevolgd door een aanvraag tot afgifte van schriftelijke bescheiden betreffende het onderwerp van de inzage. Artikel 6 1. Verschuldigd is voor de afgifte van: a. een afschrift van een post uit het dag register 4, b. een ten kantore vervaardigde mechanische repro- duktie van een stuk een bedrag gelijk aan het recht voor inzage, vermeerderd per dm2 van de reproduktie met 0,15; c. een getuigschrift van hypothecaire inschrijvin gen en overschrijvingen van beslagen 3, vermeerderd: per gevraagd perceel of appartement, met 0,20 per vermelde inschrijving of overschrijving met 3,. d. een bewijs van doorhaling van een hypothecaire inschrijving of van een overschrijving van een beslag 5,—-: e. een schriftelijke opgaaf van overschrijvingen, uitgezonderd die van beslagen 3, vermeerderd: per gevraagd perceel of appartement, met 0,20, per vermelde overschrijving met 3, f. een opgaaf van niet doorgehaalde hypothecaire inschrijvingen en overschrijvingen van beslagen of een verklaring dat geen hypothecaire inschrij ving of overschrijving van een beslag open staat 3, vermeerderd: per gevraagd perceel of appartement met 0,20 per vermelde inschrijving of overschrijving met 3, per vermelde aantekening met 3, g. een uittreksel uit een artikel van de kadastrale legger 3,--, vermeerderd: per vermeld perceel of appartement met 0,20, en per vermeld nummer, waaronder op het uit treksel voorkomende percelen vroeger bekend waren of later bekend zijn geworden, met 0,60; h. een uittreksel uit een artikel van de kadastrale legger met opgaaf of verklaring als bedoeld zijn onder letter f, welke betrekking heeft op de op het uittreksel voorkomende percelen of apparte menten: het recht vermeld onder letter g vermeerderd met dat vermeld onder letter f; m. een verklaring, gesteld op een uittreksel als be doeld is onder letter f, dat sinds de afgifte van het uittreksel geen andere dan de hierop ver melde inschrijvingen en overschrijvingen open staan en dat in de hierop vermelde gegevens van de inschrijvingen en overschrijvingen geen ver anderingen zijn gebracht1, vermeerderd: per vermeld perceel met 0,20, per geraadpleegde inschrijving of overschrijving met 3, n. een verklaring, gesteld op een uittreksel als be doeld is onder letter g, dat sinds de afgifte van het uittreksel in de hierop vermelde gegevens van de kadastrale legger geen veranderingen zijn gebracht 3,—; p. een verklaring inhoudende de complexaandui ding voor de in een splitsing te betrekken per celen 10, 2. Bij de vaststelling van de oppervlakte van een mechanische reproduktie wordt een gedeelte van een dm'-' geteld voor een hele. 3. Afschriften van inschrijvingen of overschrijvingen en uittreksels uit het netteplan worden slechts ver strekt in de vorm van een ten kantore vervaardigde mechanische reproduktie, waarvoor verschuldigd is het recht, genoemd onder letter b van het eerste lid. 4. Uittreksels als bedoeld onder letter g van het eerste lid kunnen met goedvinden van de belanghebbende worden verstrekt in de vorm van ten kantore ver vaardigde mechanische reprodukties, waarvoor ver schuldigd is het recht, genoemd onder letter b van het eerste lid. 5. Indien de belanghebbende behalve een getuigschrift nog andere gegevens van de hypothecaire inschrij vingen of overschrijvingen van beslagen verzoekt dan die welke op het getuigschrift zijn vermeld, worden bij het getuigschrift afschriften gevoegd van de inschrijvingen en overschrijvingen, waarin deze gegevens voorkomen. Het derde lid is op deze af schriften van overeenkomstige toepassing met dien verstande, dat geen recht van inzage is verschuldigd. 6. Indien de belanghebbende gegevens verzoekt die in overschrijvingen, uitgezonderd die van beslagen, kunnen voorkomen, wordt een schriftelijke opgaaf verstrekt, als bedoeld is onder letter e van het eerste lid met bijvoeging van afschriften van de over schrijvingen, waarin deze gegevens voorkomen. Het derde lid is op deze afschriften van overeenkomstige toepassing met dien verstande, dat geen recht van inzage is verschuldigd. Artikel 7 1. De bijwerking van de kadastrale registers die onder de gemeentebesturen berusten, geschiedt kosteloos. 2. Voor de vernieuwing van de in het vorige lid be doelde kadastrale registers, is verschuldigd 6,50 voor elk daaraan besteed uur, waarbij gedeelten van

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 18