6 kringen geen onbekende en hij heeft het dus gemakkelijk wanneer het verlangen in het be stuur van de N.L.F. leeft om tot daadwerke lijke samenwerking te komen. Hij kent ons! Hij, de nieuwe directeur van het I.T.C. koes tert dezelfde belangstelling voor het N.G.L. als zijn voorganger Professor Ir. W. Scher- merhorn. Het voltallig bestuur van het N.G.L. en de redactie van „Geodesia" hebben bij de af scheidsreceptie van Professor Schermerhorn, haar grote dank mogen uitspreken voor alles wat hij voor onze groeperingen heeft gedaan door het doordrukken van zijn, toen nog, revolutionaire theorieën en handelingen. Wij wensen hem nog heel veel goede jaren toe en hopen nog veel goede raadgevingen van hem te mogen ontvangen. Zijn opvolger, Professor Van der Weele, wensen wij, bij voortduring, dezelfde mate van succes toe, als zijn voorganger heeft bereikt. Ook wij hopen nog heel lang van zijn adviezen en steun te kunnen profiteren. 1964 heeft ons dus afwisselend, minder goede, matige en goede periodes gebracht en dit is zo'n normaal beeld, dat we toch wel kunnen spreken van een goed jaar voor het N.G.L. In 1965 hopen wij in Arnhem ons derde con gres te houden. Maakt u alvast een aantekening? 13 en 14 no vember. Wij rekenen op u: door het inzenden van voldoende kopij voor ,,Geodesia". Het blad „Geodesia" blijft voor ons nog altijd, en zal het altijd blijven ook, het belangrijkste werk. Het visitekaartje van uü Wij rekenen op u: door het bezoeken van de regionale bijeen komsten in uw rayon! Wij rekenen op u: bij het organiseren van deze avonden. Wij rekenen op u: bij het opwekken tot het nemen van een abon nement op „Geodesia". Veel portefeuillelezers horen abonnee te zijn, evenals de medelezers. Het hoort in uw bezit te blijven! Wij rekenen op u: door het stimuleren van het plaatsen van ad vertenties in „Geodesia". De bezoeker van een bepaalde firma wil graag verkopen, wij willen graag hun advertentie. Wij rekenen bovenal op u: op 13 en 14 november in Arnhem. De congres commissie is al druk bezig om er weer iets bij zonders van te maken. Er is weer veel te doen dit jaar. Wc doen het! Wij verwachten: dat wij op u kunnen rekenen! En dan zal 1965 voor ons zijn: een jaar van uitbreiding van ons lezerstal, een grote toevloed van kopij voor „Geodesia", drukbezochte rayonbijeenkom sten en tot slot een indrukwekkend congres op 13 en 14 november in Arnhem. Daar zal dan weer in een grootse manifestatie naar buiten blijken wat wij samen dit jaar hebben bereikt: Iiet N.G.L., HET verenigingspunt voor de brede groep van mensen, die beneden het universitaire niveau hun, naar volume en kwaliteit, bij uitstek belangrijke functie in de landmeetkunde vervullen (Schermerhorn in het eerste nummer van „Geodesia"). Wij verwachten: Toenadering tot andere organisaties! Een prettige samenwerking in de stichting „N.L.F.-examens". Vele activiteiten! Van u, van ons! Tenslotte wens ik u, ook namens mijn mede bestuursleden, een goede gezondheid, veel voorspoed en een heel gelukkig Nieuwjaar! J. Rietveldt Ing., voorz. N.G.L.

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 4