13 O R D Jbï !R jjï L BoerenInkoop vereniging Model A 11 (1964) (behorende bij hypotheekakten A1 en A 2: bankhypotheek, verleend door de schuldenaar of door een derde) Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank en aangesloten Coöperatieve Raiffeisenbanken/Boerenleenbanken Ten behoeve van de coöperatieve vereniging: Coöperatieve -gevestigd Houdilc. (hierna te noemen: de Bank), voor welke ten deze domicilie wordt gekozen ten kantore van de bewaarder der minuut van na te melden akte met hypo theekverlening, en ten laste van Johannes. Jan Hen.T.....v.ark.enshand.elaar wonendeteHoudilc,Berkenlaan 7geboren te Houdilc iaugustus 1928., (hierna te noemen de hypotheekgever) krachtens akte van hypotheekverlening op de ...lk...augustus.19..Mvoor de te Houdilc gevestigde notaris Mr.«J.« Pluim verleden cn krachtens de daarbij toepasselijk verklaarde Algemene Voor waarden voor Hypotheken, vastgesteld door de Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Bank te Utrecht bij akte, de negenentwintigste april 1958 voor notaris M. A. Hibma te Leens verleden tot zekerheid voor 1° de betaling voor al hetgeen de hypotheekgever- aan de Bank schuldig is of zal zijn, hetzij uit hoofde van reeds verstrekte of alsnog te verstrekken voorschotten, hetzij uit hoofde van reeds verstrekte of alsnog te verstrekken kredieten, hetzij uit welke andere hoofde ook, tot een bedrag van l.Q».QÜQ....r..»(zegge: TIENDUIZEND. .GULDEN ----gulden); 2°. de betaling van de renten en kosten hierover, deze laatste tezamen begroot op 100.0.(zegge: EENDUIZEND gulden). Wordt verzocht inschrijving van het recht van EERST Hypotheek op de hieronder omschreven onroerende goederen en tevens aantekening van de volgende bedingen: A. Bij gebreke van voldoening van het geheel of een gedeelte van het door de 2) aan de Bank verschuldigde, zal de Bank onherroepelijk gemachtigd zijn (met de macht tot substitutie) om de verbonden onroerende goederen te doen verkopen op de wijze, bedoeld bij art. 1223 van het Burgerlijk Wetboek, teneinde uit de opbrengst te verhalen al wat de *2) alsdan aan de Bank verschuldigd is. 1) Bij gebruik van dit borderel in combinatie met akte Al worden hier ingevuld de woorden: ,,de hypotheek- gever". Bij gebruik van dit borderel in combinatie met akte A2 worden hier ingevuld de voornamen, de naam, het beroep en de woonplaats van de schuldenaar, alsmede de woorden: „hierna te noemen: de schuldenaar''. 2) Bij gebruik van dit borderel in combinatie met akte Al vuile men hier in het woord: hypotheekgever Bij gebruik van dit borderel in combinatie met akte A2 vuile men hier in het woord: „schuldenaar". Voorbeeld van een borderel van inschrijving, zoals thans gebruikt wordt (zie ook volgende bladzijde).

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 9