GEMEENTE OSS landmeetkundig tekenaar 102 1965-4 lr. A. Looyen, Het draagvermogen van wegen; R. J. Bos Ing., Toepassingen van het rekentuig in de cul tuurtechniek; L. W. Vink en Dr. Butijn f. De privaat- economische baten van ruilverkaveling in de polder Het Grootslag; B. van der Weerd en Ir. W. C. Visser, Een apparaat voor het meten van draindebieten onder water en enkele op deze meting steunende resultaten; R. J. Bos Ing., De berekening van verhanglijnen met behulp van een computer. Documentreproductie: driemaandelijks tijdschrift voor reprografie. 1964-3 Dit nummer is nagenoeg geheel gewijd aan de Effi- ciency-beurs, die van 20 tot 28 oktober j.l. in het RAI- gebouw te Amsterdam is gehouden. Geodeticky a Kartograficky obzor (Tsjcchoslowakije) 1964-2 V. Komarek, Vermindering van de fotografische kwa liteit van luchtfoto's en de huidige mogelijkheden tot compensatie; B. Ncdvcd, Het fotogrammetrisch reliëf in bossen; M. Jirinec, Nauwkeurigheid van trigono metrisch bepaalde hoogten aan de frontzijde van ge bouwen!; A. Kolacny en Kouba, Kartografie op het XXe congres van de Internationale Geografische Unie en in de zittingen van de Internationale Kartografische Bond. De Onafhankelijke Landmeter-expert en landmeter architect (België) 1963-98 Over de onroerende voorheffing; La mensuration et la philatélie. 1963-99 P. Terlinck, Organisation professionelle; P. Terlinck, Algemene princiepen over afpaling, kadaster en eigen- domstitel uit het oogpunt van de openbaarheid bekeken; P. Terlinck, Fonds internationaux de documentation. 1964-100 Photogrammétrie aérienne; De Beroepsinrichting der landmeters; Un sociologue, L'union Beige des géomètres et l'élevage des canards; Het onderzoek der bezwaren ingediend tegen de geperekwateerde kadastrale in komens. 1964-101 Algemene vergadering van de orde der landmeters; L'organisation professionelle des géomètres; Afbraak van een gebouw; Nouveau système de télémesure appli- qué a la séismographie; Le remaniement foncier et les organismes internationaux. 1964-102 Lettre ouverte a M. l'avocat Hilbert; Bescherming van titel en beroep van Landmeter. 1964-103 Wetsontwerpen betreffende de beroepsorganisatie der landmeters. Bij de Dienst Publieke Werken is plaats voor een Vereist: diploma landmeetkundig tekenaar N.L.F. of vergevorderde studie hiervoor dan wel een C.T.O.-opleiding en bij voorkeur in het bezit van het diploma adspirant-landmeetkundige P.B.N.A. Salaris: van ƒ517,— tot ƒ814,— bruto per maand, exclusief eventuele huurcompensatie. De premie A.O.W./'A.W.W. komt voor rekening der gemeente. Indienstneming boven het minimum is mogelijk. Sollicitaties binnen 8 dagen na verschijning van dit blad aan burgemeester en wethouders van Oss. Op de enveloppe vermelden „sollicitatie LT".

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 22