Gemeente 's-Gravenhage hoofdtekenaar a of technisch ambtenaar a Bij de Gemeentelijke Dienst voor de Volkshuisvesting (hoofdafdeling Grond zaken) kan op de Tekenkamer (sectie Kartografie) worden geplaatst een karto- grafisch tekenaar, in de rang van voor de vervaardiging van kaarten, voornamelijk op schalen 1 5000 en 1 10.000 der gemeente 's-Gravenhage. VEREISTEN a. ruime ervaring in het vervaardigen van soortgelijke kaarten, alsmede de daarvoor vereiste tekenvaardigheid. In verband met de wijze van uitvoering van bedoelde kaarten, behoeven zij, die geen voldoende bedrevenheid hebben in het tekenen met de Brandauerpen, niet te solliciteren. Aangezien de aan te stellen functionaris na gebleken geschiktheid de leiding van de sectie Kartografie dient te kunnen waarnemen, zal mede worden gelet op de daarvoor vereiste persoonlijke eigenschappen; b. ten minste Mulo- of gelijkwaardig diploma; c. leeftijd niet beneden 30 jaar. Salaris per maand, zowel voor hoofdtekenaar A als voor technisch ambtenaar A: 663,— tot ƒ910,— exclusief h uurcompensatie. AOW-premie komt voor rekening van de gemeente. Vakantietoelage 4 van het jaarsalaris. Benoeming in een der aangegeven rangen is afhankelijk van opleiding en ervaring. Indienstneming boven het minimum is niet uitgesloten. Uitvoerige, eigenhandig geschreven sollicitaties, met vermelding van volledige personalia, alsmede de naam van dit blad, binnen 14 dagen onder no. M 76 te zenden aan de Directeur van het Gemeentelijk Bureau voor Personeelsvoor ziening, Burg. de Monchyplein 10, 's-Gravenhage.

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 23