Mededelingen omtrent het N.G.L.-congres op 12 en 13 november 1965 te Arnhem 83 Van de Voorzitter: Samenwerking N.G.L.-N.L.F. (Nederlandse Landmeetkundige Federatie) De dagelijkse besturen van de N.L.F. en van het N.G.L. hebben enige besprekingen gehou den om tot gezamenlijke activiteiten te komen, wanneer er onderwerpen aan de orde gesteld worden, die voor beide groepen van belang zijn. Het N.G.L. had het plan opgevat op de eerste dag van haar congres het onderwerp ,,Het Kadaster' te behandelen. Nu ondertussen het rapport van de „Staatscommissie inzake het Kadaster'' is verschenen en hierin ook de tech nische problemen bij het Kadaster onder de loep genomen worden, leek het de beide be sturen een goede gelegenheid dit onderwerp gezamenlijk te behandelen. Het bestuur van het N.G.L. heeft aangeboden haar eerste congresdag te Arnhem tot een gezamenlijke manifestatie te maken. Het bestuur van de N.L.F. heeft op dit aanbod positief gereageerd. Ter voorbereiding van deze dag is onze con grescommissie versterkt met een lid van de N.L.F. De congrescommissie is thans als volgt samen gesteld: E. Schrikkema Ing., voorzitter H. A. M. Tij smarts, secretaris-penningmees ter, v. d. Duijn van Maasdamstraat 11 Eist (Gld.) M. L. Veen Ing. Ir. D. van der Wulp. Wij verwachten en vertrouwen dat deze samenwerking een succes zal worden en dat op 12 november a.s. allen die deel uitmaken van de Nederlandse landmeetkundige wereld in Arnhem aanwezig zullen zijn. De tweede dag, de tentoonstelling en het damesprogramma worden verzorgd en inge richt onder verantwoordelijkheid van het N.G.L. volgens de oorspronkelijke opzet. Alle leden van de N.L.F. ontvangen van het N.G.L. een toegangsbewijs voor de tweede dag en de tentoonstelling, waarmede tot uit drukking wordt gebracht, dat zij ook hier van harte welkom zijn. De belangstelling van de zijde der exposanten voor onze tentoonstelling is weer buitenge woon groot, zodat wij u nu al een zeer interes sante expositie kunnen garanderen. Demon straties en lezingen zullen voor iedereen deze tweede dag nog leerzamer en aantrekkelijker maken. Mag ik u nu alvast aanraden deze beide dagen te reserveren? Spreek nu al af met uw col lega's, ergens in Nederland, dat u elkaar in Arnhem zult ontmoeten: we zien elkaar daar allemaal weer, 12 en 13 november 1965, Musis Sacrum, Arnhem. Trefpunt! J. Rietveldt Ing. Voorzitter N.G.L. N.B. Het rapport van de Staatscommissie inzake het Kadaster is verkrijgbaar bij het Staatsdrukkerij en uit geverijbedrijf, Christoffel Plantijnstraat, 's-Gravenhage. De prijs bedraagt 3, Bestudering van dit rapport bevelen we onze lezers ten zeerste aan. DE REDACTIE

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 3