Kent U reeds de Onopzegbare Ziektekostenverzekering van de Ambtenaren-Centrale? 159 Heft 4-1965. (G.) begint art. over de Wet op de Ruimtelijke Orde ning; R. Schubart, De systematiek van de priemgetal- len; De rechtspraak inzake het Bouwrecht; Over de Bondsverordening 19-1-1965 betreffende bewerking der bouwplannen, en de Hessische verordening betr. tarie ven voor particuliere landmeterswerkzaamheden. Kadaster Koninklijke onderscheidingen. 'Ter gelegenheid van de verjaardag van H.M. de Koningin werden onder scheiden: de hoofdlandmeter A W. Poortman, Alkmaar R en de hoofdlandmeter Mej. M. E. Nottelman, Almelo: offi cier Oranje Nassau; de landmeetkundig ambtenaar A J. D. de Ridder, Arnhem R: eremedaille in goud Oranje Nassau; de landmeetassistenten J. R. Benning, Amsterdam en H. G. Leijerveld, Arnhem: eremedaille in brons Oranje Nassau. Benoemd tot techn. hoofdambt. Ie kl. m.i.v. 1-4- 65 de techn. hoofdambt. W. C. Luijkenaar, Breda; tot techn. ambt. de adj. techn. ambt. A. A. Visser, Haarlem m.i.v. 1-9- 64 en D. H. Bosman, Arnhem m.i.v. l-4-'65; tot adj. techn. ambt. m.i.v. l-2-'65 A. L. P. Rietberg, Zutphen en J. de Vries, Arnhem. Voldaan aan het toelatingsonderzoek voor de vakcur sus de landm. ambtn. J. Bakker. C. Hagen en L. B. Rietveld, Leiden, E. P. Dassen, Roermond R, J. J. de Fouw, Middelburg R, J. A. Kempers, Maastricht, G. J. Rinsma, Leeuwarden R, A. F. Schouwenaar, Middel burg en P. H. v. Zoelen, Utrecht. Verplaatst m.i.v. 25-3-'65 de adj. techn. ambt. P. Slump van Rotterdam naar Leeuwarden; m.i.v. 1-4-65 de landm. ambtn. J. A. Doenen van Roermond naar Maas tricht, H. v. d. Veen van Roermond R naar Rotterdam en W. Teljeur van Leiden naar Breda R, de adj. techn. ambt. F. Westerbroek van Eindhoven naar Eindhoven R, de tekenaars J. Burges van Alkmaar naar Alkmaar R, N. F. W. Donker van Breda naar Rotterdam, W. R. Gierveld van Arnhem naar Almelo, C. L. Latuasan van 's-Hertogenbosch naar Utrecht R en G. J. A. M. v. Rijt van Eindhoven naar Maastricht en de tijd. teks. C. C. v. Aalst van Eindhoven naar Eindhoven R, J. N. Beekman van Breda R naar Leiden, R. Kleiker van Zwolle naar Groningen, R. Ruben van Eindhoven R naar Groningen R en K. Zeephat van Groningen naar Zwolle; m.i.v. 1-6-65 de adj. techn. ambt. A. L. P. Rietberg van Zutphen naar Maastricht. Examen voor tekenaar van het kadaster. Onderstaande adsp. teks. zijn vrijgesteld van het afleggen van het examen en m.i.v. l-3-'65 verplaatst van 's-Gravenhage cto naar de achter hun naam vermelde standplaats: M. J. A. M. v. Aarle, H. Pastoor, M. M. J. Putmans en A. J. M. Schilderman, 's-Hertogenbosch, J. C. v. Beek en G. Petersen. Amsterdam, O. Blaauw, Groningen. Mej. P. Boelhouwer, H. Bos, H. J. Emmens en Mej. G. D. Hartman, Leeuwarden, Mej. L. C. Denekamp, G. ter Keurs, F. J. Laurensen en E. J. Pleiter, Arnhem, E. W. Ernst, Utrecht R, A. A. M. Goedhart, Leiden, Mej. W. de Heus en C. P. Hoedt, Rotterdam, G. G. H. v. Horne, R. Koster, H. M. C. Leenders en J. Warringa, Eindhoven, H. Hoving, Assen, K. Kuiper, Leeuwar den R, J. P. Lips, Breda R, W. Mosselman en J. Th. G. Staaks, Eindhoven R, W. Mostert, Dordrecht, H. J. H. Peeters, J. F. M. Schreurs en F. H. Willems, Roermond, W. A. Penders, Nijmegen, J. A. M. Schoutrop, Roermond R, H. H. Smoes, Almelo, C. W. Tekenbroek, Utrecht; J. Hoek en E. A. Ubels behou den 's-Gravenhage cto als standplaats. De volgende adsp. teks. hebben voldaan aan het exa men en zijn m.i.v. l-4-'65 van 's-Gravenhage cto ver plaatst naar de achter hun naam vermelde standplaats: M. H. A. Bloem en R. N. v. Oosterom, Eindhoven R. J. C. Boon en K. W. E. Geerts, Alkmaar, F. L. Bosch, T. A. L. v. Iersel en P. Zuijdendorp, Eindhoven, J. W. Bruggink, R. J. v. Delden, F. T. J. Janssen en R. Lenstra, Leeuwarden, H. v. d. Bunt, D. de Jong, J. A. Rijnbergen en Mej. A. Th. J. Seller, Utrecht, F. Ernst. A. Snijders en J. F. A. Voortman, Breda, M. J. Lange- rak, Dordrecht, D. Lindhout, Middelburg, F. Reupkes, T. Roco en S. A. Vonk, Arnhem, A. G. M. Roerdink, 's-Hertogenbosch, J. de Vries, Almelo, P. Zwaagstra, Alkmaar R; H. Speerstra behoudt 's-Gravenhage cto als standplaats. Ontslagen m.i.v. l-2-'65 de tek. Mej. P. J. v. d. Walle, Middelburg R; m.i.v. 1-4- 65 de landm. ambt. M. v. Bremen en de tek. J. C. W. Brouwer, Middelburg R; m.i.v. 1-5- 65 de landm. ambtn. Mej. A. C. T. Ie Roux en J. W. Eijdenberg, Maastricht, de tek. P. Boer. Dor drecht en de t. tek. H. J. v. Mulligen. Eindhoven; m.i.v. 1-6- 65 de tek. M. J. F. Bisschop, 's-Gravenhage fot.; m.i.v. 8-6-'65 de landm. ambt. A A. Veldkamp, Alk maar R; m.i.v. 31-7- 65 de landm. ambt. A A. Bakker, Haarlem. Onze Leden-verzekerden genieten, naast een uiterst soepele schaderegeling, o.a. vergoeding van de kosten van een onbeperkt aantal huisartsvisites; 80% van de voorgeschreven medicijnen; een onbeperkte verpleegduur in ziekenhuis of sanatorium; de specialistische behandelingen met of zonder ziekenhuisopname. Op Uw verzoek verstrekken wij U gaarne volledige inlichtingen over onzespecifiekeambtenaren-ziektekosten- verzekering. Ondergetekende verzoekt „De Ambtenaren Centrale'' Maliebaan 108 Utrecht Telefoon (030) 1 95 46* inlichtingen te verstrekken over haar ziektekostenver zekering Naam; Adres: Functie:

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 27