164 de natuur op de Veluwe. Na een gemeen schappelijke lunch in restaurant ,,De Koperen Kop" wordt het jachtslot ,,St. Hubertus" be zichtigd, waarna tot slot naar keuze en afhan kelijk van de weersomstandigheden een wan deling door ,,De Hoge Veluwe" gemaakt of een bezoek gebracht kan worden aan het Rijksmuseum ,,Kröller-Müller" met zijn prachtige Van Gogh-verzameling en de nieuwe beeldentuin met paviljoen. Zaterdagsmorgens houdt de heer Schoo jr., juwelier en edelsteenkundige te Arnhem, voor de dames een lezing over edelstenen, toe gelicht met dia's. Diner-Dansant Vrijdagsavonds wordt voor de deelnemers een diner-dansant aangericht, waar ook voor hen die niet dansen volop gelegenheid tot ge zellig samenzijn zal worden geboden en ge legenheid is voor onderlinge contacten. Deelname en kosten Voor leden van de bij het Nederlands Ge nootschap voor Landmeetkunde en bij de Nederlandse Landmeetkundige Federatie aangesloten verenigingen en voor vrije abon nees op Geodesia is de deelname aan het congres kosteloos. Voor anderen bedragen de deelnamekosten 3,-. De kosten voor de gemeenschappelijke lunch (deelname niet verplicht) op 12 november in de pauze van het congres is dank zij een bij drage van het N.G.L. voor leden van de bij het N.G.L. aangesloten Verenigingen en de vrije abonnees op Geodesia 3,Voor anderen zijn de kosten 4,75. Kosten van deelname aan het damespro gramma (inclusief verplichte lunch) voor de dames van de leden van de bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en vrije abonnees op Geodesia 3,en voor anderen 8,50. Deelname aan het diner-dansant voor leden van bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en vrije abonnees op Geodesia met hun dames 6,per persoon. Voor anderen 14,50 per persoon. Toegang tot tentoonstel ling en demonstraties en lezingen op 13 november kosteloos. Voor leden van bij het N.G.L. aangesloten verenigingen en vrije abonnees op Geodesia worden de reiskosten per goedkoopste reis gelegenheid binnen Nederland boven 12,50 vergoed. Logies Voor logies van 12 op 13 november kan be middeling worden verleend. Voor jongeren bestaat de mogelijkheid voor logies in de Jeugdherberg te Arnhem. Kosten logies met ontbijt 3,wanneer men zelf een slaapzak meebrengt. Deze kan ook gehuurd worden voor 1,In de Jeugdherberg slaapt men op slaapzalen. Verder is in Arnhem vol doende hotelruimte beschikbaar. Prijzen vanaf 7,50 voor logies met ontbijt exclu sief bediening. Aangifte Deze dient te geschieden door middel van bijgevoegde aanmeldingskaart. In verband met de vele administratieve werkzaamheden aan de organisatie verbonden, verzoeken wij u deze zo spoedig mogelijk, doch in ieder ge val voor 1 november a.s. in te zenden aan B. H. W. Benda, Edisonstraat 135, Nijmegen onder gelijktijdige storting van de kosten voor deelname, lunch, diner en damesprogramma op postrekening 1110563 t.n.v. de Penning meester van de Congrescommissie van de Stichting Nederlands Genootschap voor Landmeetkunde te Eist (G.). Op één kaart en voor één lidmaatschap of abonnement kan slechts één aanmelding met één dame plaats vinden. Meerdere aanmel- dingskaarten kunnen worden aangevraagd bij de heer B. H. W. Benda, Edisonstraat 135, Nijmegen, tel. 0880031979. Wij verzoeken u de kaarten volledig met drukletters in te vullen en zo mogelijk aan te geven hoe u denkt te komen (auto, trein, bus, e.d.). Als brief te frankeren. Het volledige programma van congres en tentoonstelling wordt omstreeks 1 november aan alle deelnemers toegezonden. De Congrescommissie N.B. Bij het Nederlands Genootschap voor Landmeet kunde (N.G.L.) zijn aangesloten: 1. De Vereniging van Technische Ambtenaren van het Kadaster (VTAK) 2. De Vereniging van Landmeetkundigen (VvL) 3. De Vereniging Meetkundige Dienst Rijkswaterstaat (VMDR) Bij de Nederlandse Landmeetkundige Federatie (N.L.F.) zijn aangesloten: 1. De Vereniging voor Kadaster en Landmeetkunde 2. De Vereniging van Civiel Landmeters en Geode tische Ingenieurs 3. De Vereniging voor Fotogrammetrie

(NGT) Geodesia | 1965 | | pagina 4